امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 21: برای احساس کردن مجدد چه احساسی ، بیشترین مشکل را دارم ؟
بیان احساس دوست داشتن به اطرافیان دیدن و روبه رو شدن با احساس کم اوردن در گذشته احساس کم اوردن امروز جلوی کسی بیان کردن احساسات واقعی به راهنما احساس کردن بعد از سوتی دادن و خراب کردن یک موضوعی روبه رو شدن با نتیجه شکست ها وقتی کسی در موردم تراز می گیرد و یا نواقص من را می گوید
پیام سوال : من همیشه یاد گرفتم به محض اینکه احساس بدی در من شکل می گیرد به جای انکه عاقلانه برخورد کنم و ان احساس را یکی دو بار مجدادا تجربه کنم تا برطرف شود سریعا به یک شکل نادرستی ان را سرکوب و خفه می کنم و اجازه احساس مجدد را به خودم نمی دهم
و در واقع به جای احساس مجدد روی ان سرپوش می گذارم اما امروز باید یاد بگیرم که تمام احساس خوب و بد خود را تجربه کنم و حتی اگر ان احساس متعفن کم اوردن باشد اجازه بدهم و ان را تجربه کنم تا در من به صورت رنجش نهادینه نشود
مهم این است : من باید بگیرم به جای فکر کردن ارزش یابی و تجزیه و تحلیل فقط احساسات را بشناسم و انها را مجددا تجربه کنم و از روی احساسات منفی عمل نکنم و فقط انها را بیان کنم 
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، داراب م ، حـمـیـد ، آزاداندیش ، ssaeedg ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 21: برای احساس کردن مجدد چه احساسی ، بیشترین مشکل را دارم ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵، ۰۶:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان