تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران

نسخه‌ی کامل: سوالات برای اعضا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

سوالات برای اعضا

موضوع‌ها

1. 10.پل ارتباطی بین این سنت با یک یا چند عدد از قدم ها را توصیف کنید . این پل های ارتبا (4 پاسخ)
  2. 8. تفاوت بین حکومت کردن و رهبری چیست؟به عنوان خدمتگذار مورد اعتماد من چگونه می توانم (4 پاسخ)
  3. 7. خصوصیات و ویژگی های یک خدمت گذار مورد اعتماد چیست؟من کدام یک از این خصوصیات را دار (7 پاسخ)
  4. 6. نیروی برتر چه نقشی در تلاش های خدماتی من یا در کارهای من به عنوان یک عضو گروه اجرا (7 پاسخ)
  5. 5. آیا رفتار من در جلسات اداری گروه در راستا و تداوم اصول این سنت است؟آیا از مدت پاکی (7 پاسخ)
  6. 4. چگونه علایق شخصی خود را هنکام شکل گیری اجماع کنار میگذارم؟فرق بیبن تسلیم با سلب مس (5 پاسخ)
  7. 3. درک من از روشن بینی ،چگونه کمک میکند تا سنت دوم را به کار گیرم؟ من چگونه اعضای جدی (7 پاسخ)
  8. 2. چگونه شرکت در وجدان گروه به من کمک میکند تا وجود نیروی برتر را بیشتر احساس کنم؟چگو (5 پاسخ)
  9. 1. وجدان چیست و من چگونه به وجدان خود شروع میکنم؟ وجدان گروه برای من به چه معنی است و (8 پاسخ)
  10. 11.چه کارهای بیشتری میتوانم انجام دهم تا اصول این سنت رابهتر به عمل در آورم؟چگونه به (6 پاسخ)
  11. 9. این سنت چگونه کمک میکند تا گمنامی را بهتر درک کنم؟چگونه گمنامی کمک می کند تا این س (5 پاسخ)