تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران

نسخه‌ی کامل: سوالات برای اعضا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

سوالات برای اعضا

موضوع‌ها

1. 4. اعانه من نسبت به سال اول چه تفاوتي دارد؟ آيا بيشتر يا كمتر از زماني كه در جلسات بي (5 پاسخ)
  2. 2. آيا نقش خود را جهت كمك به na براي خود اتكايي ايفا مي كنم؟ رابطه بين سپاسگزاري من و (3 پاسخ)
  3. 10. به چه روش هايي ميتوانم اصول اين سنت را به عمل درآورم؟ به كارگيري اين سنت چگونه با (3 پاسخ)
  4. 6. توقع دارم پولي كه در سبد مياندازم به چه نحوي خرج شود؟ چگونه بر تصميماتي كه در مورد (6 پاسخ)
  5. 5. چگونه پي ميبرم كه بيش از حد يا خيلي كم اعانه مي كنم؟ چه مقدار از اعانه مالي و زمان (3 پاسخ)
  6. 3. چگونه تصميم ميگيرم تا چه مبلغي به na كنم؟ آيا براي آن برنامه ريزي و بودجه بندي مي (5 پاسخ)
  7. 1. من چگونه به سعادت و بهبودي گروه هايي كه در آنها شركت مي كنم ، اعانه مي كنم؟ از چه (7 پاسخ)
  8. 7. اگر درباره عملكرد مالي در na نگران باشم، چه كاري انجام ميدهم؟ آيا هرگز به نحوي عمل (3 پاسخ)
  9. 9. پل هاي ارتباطي بين اين سنت با دوازده قدم را توضيح دهيد. اين پل هاي ارتباطي چه چيزه (2 پاسخ)
  10. 8. اين سنت چگونه كمك ميكند تا گمنامي را درك كنم؟ گمنامي چگونه كمك مي كند تا اين سنت ر (2 پاسخ)