تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران

نسخه‌ی کامل: سوالات برای اعضا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

سوالات برای اعضا

موضوع‌ها

1. 2. تحت چه شرایطی ممکن است جامعه مرا به چشم نماینده NA نگاه کند؟ آیا نیاز است تا من به (5 پاسخ)
  2. 5. آیا می‌خواهم هرگز درباره اعتیاد یا بهبودی در حضور عموم مشارکت کنم؟ آیا هرگز سعی کر (3 پاسخ)
  3. 1. جاذبه یا تبلیغ، چگونه کمک کرد تا من NA را پیدا کنم؟این مساله چه تاثیری بر روی رفتا (5 پاسخ)
  4. 6. چه موقعی گمنامی شخص دیگری را رعایت نکردم؟ چه موقعی گمنامی من رعایت نشد و پیامدهای (2 پاسخ)
  5. 4. تحت چه شرایطی از گمنامی خود مراقبت میکنم؟ تحت چه شرایطی درباره عضویت خود در NA باز (2 پاسخ)
  6. 3. چگونه تشخیص میدهم که چه مواقعی مهم یا لازم است که گمنامی خود را نگه دارم؟ چگونه گم (3 پاسخ)
  7. 7. پس از مرگ رابطه ما با گمنامی چگونه تغییر میکند؟ آیا اعضا فوت شده هنوز سزاوار و شای (2 پاسخ)
  8. 10. چه کارهایی میتوانم جهت به اجرا درآوردن اصول این سنت انجام دهم؟ به کارگیری این سنت (1 پاسخ)
  9. 9. پل های ارتباطی بین این سنت با دوازدهقدم را توصیف کنید. این پل های ارتباطی چه چیز د (1 پاسخ)
  10. 8. این سنت چگونه کمک میکند تا من گمنامی را درک کنم؟ گمنامی چگونه کمک میکند تا من این (1 پاسخ)