تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران

نسخه‌ی کامل: غير قابل اداره
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

غير قابل اداره

موضوع‌ها

1. سوال 39 : آيا تا بحال به خاطر اعتياد به كسي صدمه رسانده ام ؟ توضيح دهيد. (18 پاسخ)
  2. سوال 27 : آيا تا بحال اعتياد من باعث اين شده كه دستگير شوم و يا مشكل قانوني پيدا كنم (27 پاسخ)
  3. سوال 37 : آيا علائم هشدار دهنده در مورد بيماري خود يا فرزندانم را ناديده ميگيرم و فكر (22 پاسخ)
  4. سوال41: آيا به خاطر تغيير احساساتم و يا اينكه احساسي را در خود سركوب كنم مواد مصرف مي (19 پاسخ)
  5. سوال 40 : آيا من كج خلقي و يا رفتار خشمگينانه دارم و يا بر اساس احساساتم عكسالعملي نش (18 پاسخ)
  6. سوال 38 : آيا تا كنون وقتي در معرض يك خطر جدي قرار گرفتهام نسبت به آن بيتفاوت بودهام (16 پاسخ)
  7. سوال 36 : آيا افكار بحرانزا را حفظ ميكنم، و در برابر هر موقعيتي عكسالعمل از روي هراس (23 پاسخ)
  8. سوال 35 : آيا هر اعتراضي را توهين تلقي ميكنم؟ اين مسئله چگونه بر روي زندگيم تاثير گذا (25 پاسخ)
  9. سوال 34: آيا به محض اينكه مسائل طبق نقشه پيش نميرود بهم ميريزم؟ اين مسئله چگونه بر رو (25 پاسخ)
  10. سوال 33 : آيا مسئوليت زندگي و اعمالم را ميپذيرم؟ آيا ميتوانم مسئوليتهاي روزمرهام را ا (20 پاسخ)
  11. سوال32 : آيا نياز ديگران را در نظر ميگيرم؟ در نظر نگرفتن نياز ديگران چه اثري بر روي ر (19 پاسخ)
  12. سوال31 : آيا بر روي خواسته هايم اصرار ميكنم؟ اين اصرار چه اثراتي بر روي روابط من گذا (24 پاسخ)
  13. سوال30 : اعتياد من باعث بروز چه مشكلاتي براي من در بين دوستان شده بود؟ (19 پاسخ)
  14. سوال 29 : اعتياد من باعث بروز چه مشكلاتي براي من در خانواده شده بود؟ (19 پاسخ)
  15. سوال 28 : اعتياد من باعث بروز چه مشكلاتي در محل كار يا مدرسه براي من شده بود؟ (20 پاسخ)
  16. سوال 26 : مفهوم غیر قابل اداره برای من چیست ؟ (23 پاسخ)