تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران
مشارکت آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران (https://forum.nairan.org)
+-- انجمن: گفتگوی زنده و پرسش و پاسخ و تبادل تجربه (https://forum.nairan.org/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: تبادل تجربه (https://forum.nairan.org/forumdisplay.php?fid=180)
+--- موضوع: مشارکت آزاد (/showthread.php?tid=885)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

مشارکت آزاد - admin - ۱۳۹۸/۱۲/۶

[تصویر:  %D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9...%D8%9F.jpg].

RE: مشارکت آزاد - مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۶

جلالم معتاد .سلام .با سپاس از خداوند 
پاکی امروزم هدیه خداوند است برای حفظش سپاسگذارم

RE: مشارکت آزاد - Ali molla - ۱۳۹۸/۱۲/۶

سلام دوستان،با توجه به تعطیلی جلسات در شهر ما برای تسهیل عضو شدن اعضای انجمن فراخوان کنید لطفاً

با توجه به شرایط ایجاد شده در سطح کشور و تعطیلی موقت جلسات بهبودی در انجمن معتادان گمنام کمیته وب سایت و آدرس جلسات اعلام می دارد تالار گفتگوی انجمن معتادان گمنام به آدرس اینترنتی http://forum.na-iran.org/index.php  بدون نیاز به ثبت نام و با داشتن محیطی امن با رعایت گمنامی اعضا برای تبادل تجربه  به صورت نوشتاری و همچنین پیوست و فایل کارگاه ها و غیره ارائه خدمات به دوستان همدرد عزیز می کند.

سلام به دوستان عزیزم ,ما هستیم

با سلام محمدرضا هستم معتاد  Cool
ارزوی من سلامتی همه هم وطنامه

خوشحالم ک عضو انجمن بزرگی هستم تعطیلی ندارع    Heart

سلام دوستان علی هستم معتاد خدا رو شاکرم بابت پاکیم و آرزوی سلامتی برای مردم دارم

RE: مشارکت آزاد - hooria731 - ۱۳۹۸/۱۲/۷

سلام  خداراشاکرم بخاطر امکاناتی کهدامروز تو دست داریم وازطریقهای مختلف میتونیم باهم درارتباط باشیم وبهبودیمون درکنارهم دنبال کنیم

RE: مشارکت آزاد - وحید نور - ۱۳۹۸/۱۲/۷

سلام دوستان عزیز وحید هستم معتاد 
این روزها من نگران پدر و مادرم هستم و میترسم نکنه که به آین ویروس مبتلا بشن و به علت سن بالا گرفتار بشم ،اما نکات بهداشتی رو رعایت میکنم و امیدوارم من و خوانواده ام و شما عزیزان از این شرایط به سلامت عبور کنیم و بتونیم بهبودیمونو بهتر از قبل دنبال کنیم ،خوشحالم که شماها رو دارم و از این بابت سپاسگزار نیروی برترم هستم.

ممنون

RE: مشارکت آزاد - مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۷

سلام.دوستان علی هستم معتاد.خداروشکر که پاک هستم.از خداوند سپاسگذارم.آرزوی سلامتی و بهبودی دارم برای تموم مردم جهان و همه هم دردهام از این ویروس.ترس دارم بابت این ویروس ،اما من یک بیمار هستم و ترس همیشه با من هست.از خداوند درخواست کمک و یاری می کنم.ان شاالله که همه چی با خیری و خوشی بگذره

RE: مشارکت آزاد - hadi53 - ۱۳۹۸/۱۲/۷

سلام عزیزم.... دوست دارم مراقب خودت باش

سلام رضا معتاد ۸سال ۳ماه ۷روز 
خدا را شکر میکنم که امروز ماده مخدر مصرف نکردم و روز موفقی داشتم یک ماهی  بعلت مشکلات کاری و بی تفاوتی جلسه نمی رفتم دیروز تصمیم گرفتم که استارت جلسه را بزنم ولی فهمیدم جلسه بخاطر بیماری کرونا تعطیل است با راهنمام تماس گرفتم احوال پرسی کردم و حرف زدم و انرژی گرفتم و شرایط برایم قابل پذیرش شد حال و احساسم خوبه تقدیم میکنم به همه همدردانم و آرزوی سلامتی دارم برای کسانی که به کرونا مبتلا شده اند .

RE: مشارکت آزاد - salar m - ۱۳۹۸/۱۲/۷

خداياسپاس بابت پاكي امروز همش احساس ترس دارم بابت مسائل مالي

RE: مشارکت آزاد - محمود.د.ا - ۱۳۹۸/۱۲/۷

سلام.محمود هستم معتاد.خدارو شکر میکنم امروز هم تا این زمان پاکم.وقتی به مسایل از دید مسولیت پذیری خدا نگاه میکنم،زمان مصرف موید کامل اینه که تو اوج بیهوشی خداوند حامی من بوده و هست.در بحث تعادل و پذیرش من باید موقعیت و توان وامروزم رو با بیماریم طوری ادغام کنم که در تعارض با بهبودیم نباشه.یعنی تلاش در حد توان و اعتماد به خدا پس از اون.خدا میگه همون‌طور که من پاکی و عملکرد فردا رو امروز از شما نمی‌خوام...شما هم روزی فردا رو امروز از من نخواهید و اعتماد کنید.واسم دعا کنید

RE: مشارکت آزاد - مسععود - ۱۳۹۸/۱۲/۷

با سلام دوست همدردم مسعودم معتاد
دیر یا زود ما یک فرصت خوب یا فاجعه را تجربه می کنیم که قبلا در مورد آن چیزی در جلسات نشنیده بودیم.
آیا بهبودی ادامه خواهد داشت؟ بله حتی در تاریک ترین وسخت ترین دوره ها بازهم فرایند بهبودی ادامه دارد .
ماممکن است حقیقتا از بیمار شدن بترسیم .
معتادان گمنام جای ترس نیست .
امید همیشه وجود دارد .

اصول نهفته در قدمها به ما می آموزد که زندگی کنیم تحت شرایط زندگی وشهامت ونیرو  و  دانش لازم برای پاک ماندن علیرغم هر اتفاقی رابه ما می دهد.
درلحظات بحرانی به دنبال دلایل جهت شکرگزاری گشتن می تواند بسیار تاثیر گزار باشد.

مهم نیست که چه مقدار راه را پیموده ایم وچه مقدار راه باقی مانده است تازمانی که پاک زندگی کنیم سفر ادامه دارد .

RE: مشارکت آزاد - اسمان - ۱۳۹۸/۱۲/۷

سلام دوستان جلالم معتاد 
خدا رو شکر بابت پاکی امروزم از مواد مخدر .احساسم خستگیه از زاویه بهتر بخوام مشارکت کنم روز خوبی بود کار و مشارکت و رابطه با راهنما و رهجو و دعا  و یه صفحه مطالعه   خدا رو شکر بعد ۲ شب مسواکم زدم  Smile Smile از خدا تمایل میخوام واسه بهبودی خدایا مسیر رو هموار کن توان بده   صبح زود هم باید پا شم خوابم تکمیل نباشه یه کم بدخلق میشم.ممنون به مشارکتم توجه کردین Heart

سلام دوستان نیما هستم معتاد 
سپاسگزار خداوندم بابت پاکی امروزم و امیدوارم از این شرایط خارج بشیم و دوباره به جلسات وصل شیم دعا میکنم برای همتون

RE: مشارکت آزاد - مهبدمعتاد - ۱۳۹۸/۱۲/۷

سلام مهبد معتاد
خدايا شكرت ك صداي التماس و ضجه هام و شنيدي و از اون حقارت و انزواي مواد مخدر نجاتم دادي
٥ماه و ٢روزه ك پاكم
وسوسه مواد مخدر از من گرفته شده، نميدونم چطوري اما امروز از خواب ك بيدار ميشم اون وحشت و بيزاري از خودم و زندگي و دنيا در من وجود نداره
بجاش صبح ك بيدار ميشم اول ب خدا سلام ميدم و شكر ميكنم ك ي فرصت ديگه زندگي رو بهم داد و ازش كمك ميخوام تا فقط براي امروز در خدمتش باشم
بخاطر نداشتن جلسات نگران بودم اما با يك كتاب پايه و ي دوست بهبودي توي ماشين پمفلتا رو خونديم دو تا مشاركت صادقانه و بعدشم دعاي آرامش ك خيلي ب من جواب داد بابتش سپاسگذارم
بهترين وسيله بهبودي يك معتاد در حال بهبودي هست. كتاب پايه چرا اينجا هستيم
خدايا غرور داره خفم ميكنه قضاوت ميكنم  احساس دانايي و عقل كل بودن مياد سراغم تفاوت قايل ميشم و خودم و معتاد بهتري ميدونم. براحتي رنجش ميگيرم
خدايا دلم نميخواد همچي آدمي باشم
كمكم كن
گذشت و عشق و خدمت عاشقانه بدون چشم داشت بهم بده
قدم دو هستم نيروي برترم عاشق و مهربونه و فقط ميخواد ب من كمك كنه و قصد آزار و تنبيه من رو نداره و اگر مشكلي هست از درون خودمه و اون جاييه ك از خدام كمك نميخوام
خدايا كمكم كن تا عشقمون رو جاودانه كنم
دوست عزيز ممنون ك اين متن مشاركت رو خوندي  دوستت دارم

RE: مشارکت آزاد - Mehdi2 - ۱۳۹۸/۱۲/۸

سلام خدمت همه دوستان عزیز خدا را شاکرم بابت یه روز پاکی دیگه و اینکه بعد از تعطیلی جلسات جایی هست که مشارکت کرد.از خدا تشکر میکنم بابت اینکه پاکم و چند سالیه که احتیاج به مواد مخدر ندارم .خدا را شکر میکنم بابت اینکه به وسیله این انجمن رشد کردم و اعتبار به دست آوردم .خدا را شکر میکنم به خاطر اینکه امروز دیگه فکر خسارت زدن به کسی نیستم و سعی میکنم به کسی کمک کنم بابت این دیدگاه امروزم از خدا تشکر میکنم .خدا را شکر... از خدا برای همتون و خانوادهاتون سلامتی و عافیت میخوام ..لطفا برای منم دعا کنید خیلی ممنونم

RE: مشارکت آزاد - مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۸

سلام 
خوشحالم که با وجود همه مشکلات، انجمن معتادان گمنام به من یاد داد که چطور با مشکلات و مسائل روزمره خودم روبرو بسم و پاک بمونم، قدرت رودررویی با زندگی به همین شکلی که هست رو هم پیدا کردم، و به کمک انجمن معتادان گمنام چند ساعت دیگه ۱۵ سال هست که پاک از هرگونه مواد مخدر هستم.

RE: مشارکت آزاد - Babak 425288 - ۱۳۹۸/۱۲/۸

(۱۳۹۸/۱۲/۶، ۰۴:۲۵ عصر)Ali molla نوشته است: سلام دوستان،با توجه به تعطیلی جلسات در شهر ما برای تسهیل عضو شدن اعضای انجمن فراخوان کنید لطفاً

با توجه به شرایط ایجاد شده در سطح کشور و تعطیلی موقت جلسات بهبودی در انجمن معتادان گمنام کمیته وب سایت و آدرس جلسات اعلام می دارد تالار گفتگوی انجمن معتادان گمنام به آدرس اینترنتی http://forum.na-iran.org/index.php  بدون نیاز به ثبت نام و با داشتن محیطی امن با رعایت گمنامی اعضا برای تبادل تجربه  به صورت نوشتاری و همچنین پیوست و فایل کارگاه ها و غیره ارائه خدمات به دوستان همدرد عزیز می کند.

با سلام 
بابکم معتاد 
عدم حضور در جلسات همواره برای رشد فزاینده افکار بیماری زا و منفی ارمغان آورده و این هم تو این شرایط روحی که ترس مضاعف بر ترس شاخه اصلی بیماری دارم 
پس از چند روز انزوا تصمیم گرفتم کاری برای خود انجام دهم تماس میگیرم ب راهنمایم ،نشریات میخانم و الان دقیقا همان وقته سپردن ب معنی واقعی کلمست تو تجربه ده سال پاکی هرگز سپردن باین سختی رو تجربه نکرده بودم 
از خداوند و نیروی برتر تقاضای کمک میکنم برای خودم و همه همدردام که میدونم الان چقد بهشون سخت میگذره 
ولی با دیگر باید رجوع کرد ب انجمن اصولش و قدم ها هر قدر هم ک سخت باشه ،کار می‌کنه مطمعنم و این نیز میگذره 
خدایا کمکم کن ،عاجزم ،

با سلام 
بابکم معتاد 
عدم حضور در جلسات همواره برای من رشد فزاینده افکار بیماری زا و منفی ارمغان آورده و این هم تو این شرایط روحی که ترس مضاعف بر ترس شاخه اصلی بیماری دارم شرایط سخت تره 
پس از چند روز انزوا تصمیم گرفتم کاری برای خود انجام دهم تماس میگیرم ب راهنمایم ،نشریات میخانم و الان دقیقا همان وقته سپردن ب معنی واقعی کلمست تو تجربه ده سال پاکی هرگز سپردن باین سختی رو تجربه نکرده بودم 
از خداوند و نیروی برتر تقاضای کمک میکنم برای خودم و همه همدردام که میدونم الان چقد بهشون سخت میگذره 
ولی با دیگر باید رجوع کرد ب انجمن اصولش و قدم ها هر قدر هم ک سخت باشه ،کار می‌کنه مطمعنم و این نیز میگذره 
خدایا کمکم کن ،عاجزم ،تا الان ک هوامونو داشتی از اینجا ب بعدشم داری ،ایمان دارم بهت

RE: مشارکت آزاد - مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۸

سلام
مرتضی هستم معتاد
خداروشکر میکنم امروز هم مواد مخدر مصرف نکردم 
خداروشکر میکنم با راهنمام در ارتباط بودم و ازش کمک گرفتم
خداروشکر میکنم که تونستم ی دستاویزمو امروز لغو کنم امیدوارم بتونم بر خلاف افکارم عمل کنم و تسلیم باشم و خودمو در شرایط قرار ندم و به این شکل اقرار داشته باشم که من یک معتاد هستم و نمیتونم خودمو در شرایط خطرناک قرار دهم،برای همه هم دردهام و همه مردم جهان ارزوی سلامتی میکنم.

RE: مشارکت آزاد - rezahajiiloo - ۱۳۹۸/۱۲/۸

رضا معتاد Heartسلام دوستان از نیروی برترم سپاس گذارم که به من اگاهی این رو داد که بدونم بیماری اعتیاد دارم و ابزار بهبودی رو هم برام فراهم کرده تا در هر لحظه که بخوام با یه زنگ یا کارکرد قدم و نشریه خوانی سعی می کنم تو مسیر بهبودی باشم ارزو دارم همیشه دستم در انجمن معتادان گمنام باشد

RE: مشارکت آزاد - علی جوشکار - ۱۳۹۸/۱۲/۹

سلام دوستان 
علی هستم معتاد
دوستان همدرد سپاسگزار خدا هستم بابت بینش و نگرش امروزم 
و از همه شما خدمتگزاران تشکر میکنم بابت این زحمتتون
خیلی زحمت کشیدید ولی وارد شدن و خارج شدن و تایپ کردن تو این برنامه برای من کم سواد خیلی مشکله اگر امکانش هست لطف کنید ساده ترش کنید چون دوست دارم حداقل صمیمیتم تویی این تالار بیشتر بشه
سپاسگزارم دوستان

RE: مشارکت آزاد - Omidzzz - ۱۳۹۸/۱۲/۹

سلام دوستای خوبم.منم امید هستم معتاد .از خدا بابت وجود انجمن در هر شرا سپاسگذارم .منم چند وقتی احساس ترس داشتم برای خودم و خانواده‌ام. ولی سهممو انجام میدم و سعی میکنم که بسپرم و لی چیزی که هستش اینه که ما سالهای سال خودمون به خاطر مصرف مواد و اعتیاد فعال در شرایط بدتر از این قرار دادیم و خدا کمک کرد و جون سالم به در بردیم .بس ما صاحب تجربه ای بدتر از این شرایط هستیم .به همین خاطر کنار اومدن باهاش راحت میشه. امیدوارم خدا به همه سلامتی بده .روز خوش

RE: مشارکت آزاد - مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۹

با عرض سلام ..  فرهاد معتاد
این روزا  که دقدقه جلسات رو دارم، که تعطیل هستش ولی پشتم به دوستای بهبودی و راهنما گرمه و ابزار های برنامه.. 
ولی افکار و احساساتم درگیر میشه، و پذیرشم یکم کم تر شده، 
ولی درکل خداروشکر که نیروی برترم وسوسه مواد ،الکل ، نیکوتین، رو از من گرفته، و به لطف خودش امروز ۲ سال ۸ ماه ۲۹ روزه که پاکم..
از این بابت شکر گذارشم واقعا..
لطفا در مراقبه هاتون و دعا هاتون واسه منم دعا کنین..
سپاس گذارم ... فرهاد..   Heart

با عرض سلام..
لطفا تجربه خودتون رو در مورد 
هدف از زدن ترازنامه قدم ۱۰ چیست...؟

سلام دوستان همدرد سعید هستم معتاد خداروشاکرم بابت پاکیم وراه درست زندگی کردنم  منم ازبابت اینکه فعلا جلسات تعطیله نگران شده بودم ک باراهنما خودم تماس گرفتم ک منو ب این سایت معرفی کرد خدا راشاکرم بابت همه نعماتش

با سلام عباس هستم معتاد . خدا رو شکر انجمن معتادان گمنام آنقدر با اصول و خدمتگزاران خوب دارد که سر تا سر جهان در هر شرایط با ما هستند و باعث دلگرمی من شده

باسلام کامبیزم معتاد 
خدارو سپاسگذارم باتوجه به اینکه بخاطر شیوع بیماری جلسات تعطیل شده اما دوستان پرمهری دارم که به طرق مختلف راه‌هایی برای پیشرفت بهبودی من پیدا میکنن از تک تک ادمینای عزیز که زحمت تشکیل چنین تالاری رو کشیدن ممنونم

RE: مشارکت آزاد - Siyavash - ۱۳۹۸/۱۲/۹

سلام،سیاوش هستم یک معتاددرحال بهبودی،خدارا سپاس میگم بابت اینکه تااین لحظه پاکم وبازهم ممنون خدا وشما خادمین گروه هستم بابت اینکه این نعمت، محیط امنی که بتونم باخیال راحت حرف دلم را بزنم،امروز هم به لطف خدا شدم دوسال وچهارماه وبیست ویک روز.

سلام بهنام هستم یک معتاد .ایمان دارم  اصولی که در این سالهای بهبودی تمرین کردیم الان میتوانند خلا ما را پر کنند و از ما در این شرایط خاص مراقبت کنند .

RE: مشارکت آزاد - عبدالحکیم - ۱۳۹۸/۱۲/۹

سلام دوستان همدردم حکیم هستم یک معتاد

سلام.من فرهادم معتاد از رشت.خدارو شاکرم بابت پاکی امروزم.جلسات اینجا یک هفته س که بسته شده و من از طریق واتساپ با راهنما و هم قدمی هام در ارتباطم.امروز به چند نفر از اعضای تازه وارد زنگ زدم و جویای حالشون شدم،در این شرایط بهتره که از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیام برای دوستان و بالاخص اعضای تازه وارد،ارتباطمون رو حفظ کنیم.درد من امروز درد جامعه و مردممه.آدمی که روزی فقط در فکر خودش و درگیر رنجشها و توقعات بیجا از دیگران بود،امروزه به لطف نیروی برتر،کارکرد قدمها،راهنما و اعضای انجمن معتادان گمنام شکل و فرم دغدغه هاش تغییر کرده.از خداوند برای همه همدردان و مردم آرزوی سلامتی،نشاط و عمر با عزت دارم.ممنون

RE: مشارکت آزاد - نصیر - ۱۳۹۸/۱۲/۹

سلام دوستان من لینک رو با کسانی که اعضا انجمن هستن به اشتراک میزارم ولی کار کردن باهاش فک کنم براشون کمی دشوار باشه

RE: مشارکت آزاد - admin.a - ۱۳۹۸/۱۲/۹

(۱۳۹۸/۱۲/۹، ۰۶:۳۷ عصر)نصیر نوشته است: سلام دوستان من لینک رو با کسانی که اعضا انجمن هستن به اشتراک میزارم ولی کار کردن باهاش فک کنم براشون کمی دشوار باشه
 سلام نصیر جان عزیز ضمن عرض خوش امدگویی به شما لطفا لینک اموزشی رو در اختیارشون قرار بده 

اموزش ثبت نام در تالار گفتگو

RE: مشارکت آزاد - حسین_ن - ۱۳۹۸/۱۲/۹

سلام حسین هستم یک معتاد امروز حالم خوبه بعد از یک هفته تعطیلی جلسات امروز کلاس قدم داشتم وبه واسطه کلاس حالم خوبه تقدیم میکنم به تمام دوستان بهبودی

RE: مشارکت آزاد - امیددد - ۱۳۹۸/۱۲/۹

سلام امید هستم ۶۲ روزه پاکم 
خیلی نا امیدهستم .همش دارم به خودکشی فکز میکنم هیچ امید وانگیزه اای ندارم

RE: مشارکت آزاد - admin.a - ۱۳۹۸/۱۲/۹

(۱۳۹۸/۱۲/۹، ۰۹:۴۸ عصر)امیددد نوشته است: سلام امید هستم ۶۲ روزه پاکم 
سلام امید عزیز حتما خداوند مهربان برای ما نقشه خوبی داشته که به انجمن راه پیدا کردیم . لطفا نشریات رو مطالعه کن با دوستان بهبودی به طور مرتب با تلفن صحبت کن . یکی از ویژیگی های بیماری اعتیاد انزوا طلبی و یاس و نا امیدی است . ایشالله 10 ماه دیگه همین جا تولد یک سالگیت رو با هم جشن می گیریم

RE: مشارکت آزاد - Mard.tanha - ۱۳۹۸/۱۲/۹

سلام پدرام هستم معتاد ١٦ سال در خدمت دوستاني كه احتياج به كمك دارند هستم

RE: مشارکت آزاد - هادی خ - ۱۳۹۸/۱۲/۹

سلام دوستان هادی هستم معتاد دارم از برنامه دور میشم نشریه خوانی خیلی کم شده ارتباط با راهنما ندارم واسم دعا کنید حداقل اعتراف  میکنم دارم به بهبودیم رو به خطر میندازم  جلسات تعطیل شده ولی دلیلی به  ارتباطم با راهنما نیست  ممنونم از شما خواننده محترم

RE: مشارکت آزاد - ناظر10 - ۱۳۹۸/۱۲/۹

(۱۳۹۸/۱۲/۹، ۱۰:۵۱ عصر)هادی خ نوشته است: سلام دوستان هادی هستم معتاد دارم از برنامه دور میشم نشریه خوانی خیلی کم شده ارتباط با راهنما ندارم واسم دعا کنید حداقل اعتراف  میکنم دارم به بهبودیم رو به خطر میندازم  جلسات تعطیل شده ولی دلیلی به  ارتباطم با راهنما نیست  ممنونم از شما خواننده محترم
سلام هادی جان موفق باشی

سلام امید جان خوش امیدی به جمع ما ناامیدی ریشه بیماری ماست توی برنامه بمون امید و انگیزه هم کم کم بوجود میاد مثل خود من که اوایل نامید بودم ولی با صبر و شرکت مرتب توی جلسات انگیزه و امیدم بهتر شد

RE: مشارکت آزاد - مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰

سلام
رضا هستم معتاد
امروز کمی نگرانی زیاد شده و در حال حاضر چند مشکل ذهنی دارم که با تراز حل میشه تشکر از انجمن که تمام ابزارها برای حال خوب در اختیار من قرار داده است
آرزوی موفقیت برای تمام دوستان،مردم ایران و تمام دنیا را دارم و از خداوند بزرگ درخواست دارم مشکلات مردم را حل کنه.

RE: مشارکت آزاد - امیددد - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰

سلام امید هستم ۶۲ روزه پاکم 

سلام دوستان محمد هستم یک معتاد
خداروشکر که تو این شرایط بحرانی هم فکر مصرف مواد نیستم و بیشتر حس میکنم که در اینجا باید بیشتر به تازه واردان کمک کرد و با انها در تماس بود و امید داد بهشون و پیشنهاد میکنم این کار را انجام دهید.
خدایا شکرت

(۱۳۹۸/۱۲/۱۰، ۰۵:۴۴ صبح)امیددد نوشته است: سلام امید هستم ۶۲ روزه پاکم 
سلام امید جان انجمن معتادان گمنام  از نومیدی تا اشتیاق. مشارکت با دوستان و در ارتباط بودن با انها بهت کمک میکنه

سلام دوستان پاک روزتون خوش
خداروشکر میکنم بابت تجربه یک روز پاک و یک روز موفق دیگه
چندروزی هست خرابی بازار روی احساساتم تاثیر منفی گذاشته حساب ویژه ای روی بازار شب عید باز کرده بودم ولی الان همچیز خیلی بد شده سپردمه به خدا اما ترس دارم اجاره مغازم سنگبنه و بازارم که صفرصفر قصدم از این مشارکت بیان احساسات و رهایی از اوناست از خدا میخوام کمکمون کنه و هرچه سریعتر زندگیمون به روال عادی برگرده جلساتم که تعطیله دیگه خیلی بدتر بهم ریختم و محتاج دعاتون هستم

RE: مشارکت آزاد - ناظر10 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰

[quote pid='2337' dateline='1582974257']
سلام دوستان پاک روزتون خوش
خداروشکر میکنم بابت تجربه یک روز پاک و یک روز موفق دیگه
چندروزی هست خرابی بازار روی احساساتم تاثیر منفی گذاشته حساب ویژه ای روی بازار شب عید باز کرده بودم ولی الان همچیز خیلی بد شده سپردمه به خدا اما ترس دارم اجاره مغازم سنگبنه و بازارم که صفرصفر قصدم از این مشارکت بیان احساسات و رهایی از اوناست از خدا میخوام کمکمون کنه و هرچه سریعتر زندگیمون به روال عادی برگرده جلساتم که تعطیله دیگه خیلی بدتر بهم ریختم و محتاج دعاتون هستم
[/quote]
درود همدردم 

ممنون از مشارکت شما
فعلا این شرایط فراگیر و برای همه است ما هم دعا میکنیم هر چه زودتر وضعیت  بهتر بشه

سلام حدمت همدردان عزیزم با همه مشکلات امروز برای همه ما وجودداره ومن ازاین اضطراب ونگرانی مستثنی نیستم وحود یک نیروی برتر وتکیه به این نیرو آرومم میکنه رعا میکنم برای خودم برای تمام همدردانم که خدادوند ارامش به ما عطا کنه چون تنها بافکر آروم که تصمیمات من درست از آب در میاد۰میثم هستم معتاد

RE: مشارکت آزاد - GH_YAZD - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰

سلام دوستان قاسم معتاد از خداوند سلامتی برای همگان وپذیرش موقعیت فعلی رابرای خودم ودیگران خواهانم

RE: مشارکت آزاد - GH_YAZD - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱

سلام 
خداوندا
 سپاسگزارم بخاطر این انجمن که در این دنیا ی پر دغه دغه امروز فقط آدمهایی که از طریق خاص خودباتو درارتباط هستند آرام وفقط برای این لحظه وامروززندگی میکنند

RE: مشارکت آزاد - حسین_ن - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱

سلام حسین هستم یک معتاد خدا را شکر میکنم بابت پاکی امروزم وبابت این جایگاهی که در ان قرار دارم ۵ ماه و۱ روز است که پاک هستم هیچکجا همچین دوستانی نداشتم که همه به یک هدف فکر کنن ودر راه رسیدن به ان بدون هیچ چشم داشتی به هم کمک کنن خدا را بابتش سپاس گذارم

RE: مشارکت آزاد - رضا بیمار - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱

سلام رضا معتاد هستم . خداروشکر که در این شرایط بحرانی و تعطیلی انجمنها چنین مکان امنی برای مشارکت وجود داره . دوستان بشدت درعذاب و اشفته هستم اصلا شرایط روحی مناسبی ندارم از خداوند درخواست کمک دارم و از شما عزیزانی که این پیام رو میخونید میخوام برام دعا کنید ..‌. پاکیتون بی تاریخ

RE: مشارکت آزاد - nazer 100 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱

[quote pid='2213' dateline='1582879138']
سلام

بام خدا خلیل هستم معتاد 
کتاب پایه یک قسمتش میگه هرزمان دوتا معتاد درحال بهبودی
باهم در مورد بهبودی صحبت کنن قلب ان ای به تپش میاد
لفا میشه بگید کدام قسمت هست چون یادم رفته
[/quote]
فصل دوم کتاب پایه به نام : برنامه معتادان گمنام چیست؟

RE: مشارکت آزاد - مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲

سلام به تمامی دوستان همدردم منصور هستم معتاد دوستان من هم هم پدرم وهم مادرم در خانه بستری هستن به خاطر این بیماری کرونا ترسهایم بالابردن ازشما دوستان می خوام برای پدر و مادرم دعا کنید چون به دعای شما نیاز دارم ممنون از همه شما به امید اینکه درب جلسات باز
 بشه دوباره در کنار شما باشم

سلام به دوستان همدردم. حسن هستم معتاد.
خدارو شکر میکنم بابت پاکی امروزم .خدارو شکر میکنم باوجود این همه مشکلات تونستم پاک بمونمو به خانوادم خدمت کنم. 
هدفم از مشارکت شکر گزاری نسبت به پاکی امروزم بود. امید وارم  این اراده که با کمک این انجمن به دست اوردم تو وجودم بمونه تا بتونم تا اخرین روز عمرم پاک بمونم. امید وارم درب جلسات هرچه زود تر بر روی ما باز شود.

RE: مشارکت آزاد - هومنم - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲

با سلام هومنم معتاد 
شکر بابت پاکیه امروز
امیدوارم هر چه زودتر جلسات بازگشایی شه

سلام دوستان. حسن هستم معتاد. 
خدارو شکر میکنم بابت پاکی امروزم. حقیقتش حالم خوبه ولی احساسم نه. با همه این مشکلات این ویروس کرونا اومد همه چی رو بدتر کرد. دم عید هم هست وضعیت اقتصادی منم خیلی خرابه.  باز خدا رو شکر که پاکم تنم سالمه خونوادم کنار من هستن. 
ارزوی سلامتی دارم برای همه شما عزیزان.  Heart Heart  Heart

RE: مشارکت آزاد - b.d - ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

سلام 
بهراد هستم معتاد
به گفته کتاب پاک زیستن در تاریک ترین و سخت ترین دوره ها باز هم فرایند بهبودی ادامه دارد زندگی پر است از لحظه هایی که با تصمیمات سختی روبرو می‌شویم که می‌توانیم تصمیم بگیریم که رشد کنیم یا کنار بکشیم ،ایمانی که به ما کمک کند تا زندگی موفقی را بسازیم ممکن است جهت حفظ و حمایت این موفقیت برای مدت طولانی کافی نباشد به نوع تازی تازه‌ای از تصمیم نیاز داریم که ب  پاکی و رشد خود ادامه دهیم.
ما کارمون و وظایفمون رو به بهترین صورت ممکن انجام میدیم و نتیجه‌اش را به نیرویی برتر از خودمان میسپاریم،یعنی قدرتی ک بهتر از من و مهربان‌تر از من و هوشمند تر از من میباشد، این میشه مراقبه و زندگی فقط برای امروز.
 ما ب هر چاله‌ای ک میوفتیم وقتی بیرون می‌آییم ،با تجربه‌ای از آن چاله ب بیرون امده‌ایم که میدانیم چگونه میشود از ان جا بیروم امد،در هر لحظه از زندگی مشکلاتی هست ؛ این ما هستیم باید تعیین کنیم باهاش کنار بیاییم یا بر علیه خودمون استفاده کنیم، چون مشکلات ما رو میسازه مهمه چطور باهاش کنار بیاییم...
باز هم جای شکر و سپاس دارد ،من که خوبم و امیدوارم  حال همدردانم از من هم بهتر باشد.

RE: مشارکت آزاد - مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

سلام اسامه هستم معتاد
چه حال و هوای بدیه بدون جلسه نمیدونم  تا کی قراره ادامه پیدا کنه و نمیدونم بدون انجمن چطور  میشه تو بهبودی زندگی کرد و با این وضعیت چقد میتونم دووم بیارم کلا که حالم بابت این بیماریه مسخره بده و تحت فشار شدید و ترس دارم زندگی میکنم خدا کمک کنه ،، خدا کمک کنه پاک بمونیم ،،، ممنونم از انجمن

RE: مشارکت آزاد - مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

سلام دوستان من از ترس دارم میمرم

RE: مشارکت آزاد - majidabasi511 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

سلام، مجیدم یه معتادم هستم، راستش حالم خیلی بد بود از ساعت 1 دارم سعی میکنم بخوابم ولی استرس و ترس نمیزاره، نمیدونم چی شد یاد مشارکت اینجا افتادم، میدونید یه مدتیه کلا منفی نگر شدم  سر چیزایی که اصلن امکان نداره اتقاق بیفته ولی من همش تو مغزم این فکر میاد که واسه من اتفاق میفته، بعد انقد با ترس بهش فکر میکنم که سر درد میگیرم  الانم که جلسات تعطیله نمیشد جایی حرفمو بزنم، امشب این بیماریه کورنا افتاده بود تو مغزم  هی به خودم میگفتم نکنه مبتلا شده باشم  الان 2 ساعته با همین فکر کلنجار میرفتم و استرس گرفته بودم، وسواس فکری پیدا کردم، از خدا عاجزانه میخوام کمکم کنه مثل همیشه، و ایمان جایه ترسو تو قلبم بگیره، از شمام ممنونم که پیاممو میخونید

RE: مشارکت آزاد - Salary - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴

سلام دوستان من چهارده سال مصرف دارم اینطوری بگم درماه ده روز مصرف میکنم وبقیه اش دنبال ترک کردنش هستم وترک هم میکنم ولی ترک کردنم یه 15روز نمیکشه برمیگردم از موادخوشم نمیاد حتی از بوی سیگار روی لباسام ولی خب انگار یه چیزی مجبورم مجبورم میکنه به مصرف چطوری میتونم تو ترک بمونم و وسوسه نشم خواهش میکنم کمکم کنید ممنون میشم

RE: مشارکت آزاد - منصور۶۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴

با عرض سلام خدمت تمام دوستان وخدمت گذاران انجمن خدا رو شکر برای تمام لحظه های پاکیش انشالله که تمام دوستان در تمامی مراحل زندگیشان موفق و پیروز باشن التماس دعاامروز سه سال هستم که پاک شدم و خیلی خوشحالم که خداوند منو با این انجمن اشنا کرده از تمامی دوستان بهبودی سپاسگذارم که در این راه به هم کمک میکنن

RE: مشارکت آزاد - Hadi3494 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۵

با سلام هادیم معتاد
خداروشکر بابت پاکی امروزم.احساسم خوب نیست چون با دوستان و راهنما در ارتباط نیستم.خوابم به هم ریخته.یجورایی از خدا و زندگی هم رنجش گرفتم که جلسات اینجوری بسته شد.احساس میکنم هرچقدرم تو پاکی دووم بیارم از لحاظ بهبودی روز به روز بدتر میشم.از خدا میخام کمکم کنه نیروی دنبال کردن بهبودی اونجوری که دوستان تجربه دادن رو پیدا کنم و دوباره وصل باشم.ممنون که خوندی دوست همدردم.برام دعا کن

RE: مشارکت آزاد - حمید محمدی - ۱۳۹۸/۱۲/۱۵

سلام حمید هستم یک معتاد خدا رو شکر که شما دوستان بهبودی رو دارم و با کمک شما و خداوند امروز شدم 23 روز

RE: مشارکت آزاد - Rezamo - ۱۳۹۸/۱۲/۱۵

سلام بر همگی دوستان
رضا هستم معتاد
امروز شاکر خدا هستم بخاطر رهنمودهای زیبایش
کافی است کمی چشمم باز کنم تا الطاف الهی را ببینم خوشحالم دارم احساس می را می‌نویسم 
آرزوی سلامتی برای تمامی دوستان و مردم عزیز ایران و جهان

RE: مشارکت آزاد - محمد رضا ا - ۱۳۹۸/۱۲/۱۵

بنام خدا محمد معتاد خدا را شکر میکنم بابت یک روز پاک دیگه حالم زیاد خوب نیست مشکلاتی که تو دوران مصرف به وجود اوردم خسارات زیادی که زدم دارند ازارم میدند قفل قفلم از خدا میخوام صبر پذیرشم ببره بالا با خودم نجنگم چون جنگجوی خوبی نیستم هر بار جنگیدم تو اولین راند ضربه فنی شدم بد جور خاک شدم محتاج دعای همه شما دوستانم  سپاسگزارم

RE: مشارکت آزاد - مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۱۶

شكر خدا رهام هستم معتاد 
امروز به لطف خدا و شما دوستان ٢١ ماه و ١٦ روزه كه پاكم
شاكر خدا هستم كه مصرف كننده هيچگونه دودي نيستم 
من معتادم و من نيازمند به جلسات هستم نبود جلسات در زندگي روز من واقعا دردناك و آزار دهنده شده 
و خيلي احساس خطر ميكنم 
الان به دليل يه سفر كه تقريبا ١٠ روز پيش شروع شده و تا يك ماه ديگه هم ادامه داره خارج از محل سكونت خودم هستم و آرامش و بهبوديم در خطره 
 روز گذشته با يكي از اقوام درگيري فيزيكي داشتم و همه من جمله راهنمام بهم ميگن كه كاره خوبي كردي كه نزديش ولي حال خوبي رو تجربه نميكنم و دارم درد ميكشم 
با اينكه پر از رنجش خشم و كينه ام از اون فرد ولي براش دعا ميكنم چون لغزشيه و اميدوارم به آرامش برسه 
قصدم شعار دادن نبود اما حال قشنگي ندارم و درد داره اذيتم ميكنه واسه من دعا كنيد كه به آرامش برسم 
دمه همتون گرم كه هستين كه ما هم باشيم

RE: مشارکت آزاد - b.d - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷

سلام 
بهراد هستم معتاد
امروز جوابم به این سوال شامل این موارد میشود ک:

شرکت در تبادل تجربه در تالار گفتمان
با مطالعات نشریات
نماس با یاران بهبودی
کارکرد قدم
قرار با یاران بهبودی 
تماس با تازه واردین و جویای احوال انها شدن، وصحبت از اصول و راهکارهای بهبودی .
کارکرد قدم وارسال پاسخ‌ها و برداشتهایم به راهنما و در میان گذاشتم برداشتم با وی.

مرور مطالب مربوط به na در رابطه با بهبودی  در فضای مجازی توو کانالهای بهبودی و ارسال مطالب به یاران بهبودی و خصوصا مطالب مربوط ب تازه واردها به همدردان تازه وارد.
از شرایط در هر لحظه به نفع خودم استفاده میکنم ،با اینکه بعضی وقتها خیلی حال خرابی دارم ولی سعی میکنم از ابزار هایی ک دارم استفاده و ب روال برنامه زندگی کنم،مادامیکه این راه را دنبال کنم از هیچ چیز واهمه‌ای نخواهم داشت.
" هر طوری بتونم خدمت میکنم مخصوصا به همدردانم "
سعی میکنم کار درست را با انگیزه‌ی درست انجام بدم 

،از بهبودیم و از دانشی ک بدست آوردم به نحو احسن استفاده میکنم.

RE: مشارکت آزاد - ebrahim9k - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷

سلام همدردان عزیز ابراهیم هستم معتاد حالم خوبه ولی نگران وضعیتی هستم که الان همه درگیرشیم از تو خونه نشستن خسته شدم انشالله شرایط درست درست بشه و دوباره زندگی در ایران سرزمینم به جریان بیفته. Heart

RE: مشارکت آزاد - مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷

سلام مختارم معتاد 
خداروشکر حال واحساسم اصلا خوب نیست نیاز جدی به جلسات دارم ولی متاسفانه بخاطر عدم برگزاری جلسات (کرونا)نمیتونم مشارکت کنم.واز دوستان بهبودی راهکار بگیرم.دلتنگ جلسات ودوستان بهبودی هستم.
ممنون خیلی دوستتون دارم.برام دعا کنید.

RE: مشارکت آزاد - حمیدH - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷

(۱۳۹۸/۱۲/۱۵، ۱۲:۲۴ عصر)حمید محمدی نوشته است: سلام حمید هستم یک معتاد خدا رو شکر که شما دوستان بهبودی رو دارم و با کمک شما و خداوند امروز شدم 23 روز
سلام حمید جان خوش امدی بهت تبریک می گم Heart

RE: مشارکت آزاد - Prans2010 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸

سلام دوستان حسام هستم معتاد
 هنر ما از ثمره با برنامه بودن ، اینه که در زمان غیرعادی خودمونو نبازیم این یعنی اصول رو عملی کردن...پس من تمام سیعمو میکنم کاری کنم در این برهه که جلسات تشکیل نمیشن و این مانع موقت پیش اومده خودمو بشناسم که آیا هنوز مثل سابق بی تفاوتم و یا افراط میکنم ؟ حتی در مواجه با این مشکل...اگر من بخوام و با کمک ابزار برنامه و یاری جستن از نیروی برتر و وصل بودن ، ترس های بازدارنده و غیرواقعی کمتری رو تجربه خواهم کرد.
آرزوی سلامتی برای همه

RE: مشارکت آزاد - مهبدمعتاد - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸

[quote pid='2115' dateline='1582802667']
سلام 
خوشحالم که با وجود همه مشکلات، انجمن معتادان گمنام به من یاد داد که چطور با مشکلات و مسائل روزمره خودم روبرو بسم و پاک بمونم، قدرت رودررویی با زندگی به همین شکلی که هست رو هم پیدا کردم، و به کمک انجمن معتادان گمنام چند ساعت دیگه ۱۵ سال هست که پاک از هرگونه مواد مخدر هستم.
[/quote]
تبريك??

RE: مشارکت آزاد - مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸

بادرودفراون ممدرضاهستم معتاد وسپاس بابت سایت naشکرامروزپاکم وباتوجه به شرایط بوجوداماده که دلتنگ جلسات شده ام

RE: مشارکت آزاد - حسام3 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸

با سلام
حسام هستم معتاد. هفت سال و ده  ماه و هشت روز پاکی دارم خدا رو شکر از زندگیم راضی ام تنها دقدقم همین بیماریه اومیدوارم هر چه زودتر داروش ساخته بشه.
امروز سر کار نبودم ولی کم انرژی بودم بعد از ظهر در خدمت خانواده بودم. میدونم که باید با راهنما تماس بگیرم به خاطر نبود جلسات ولی دلیلی نمیبینم از خدا میخام بپذیرم که نیاز به کمک دارم.

RE: مشارکت آزاد - Nazari b8719151 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸

(۱۳۹۸/۱۲/۷، ۰۳:۱۸ عصر)وحید نور نوشته است: سلام دوستان عزیز وحید هستم معتاد 
این روزها من نگران پدر و مادرم هستم و میترسم نکنه که به آین ویروس مبتلا بشن و به علت سن بالا گرفتار بشم ،اما نکات بهداشتی رو رعایت میکنم و امیدوارم من و خوانواده ام و شما عزیزان از این شرایط به سلامت عبور کنیم و بتونیم بهبودیمونو بهتر از قبل دنبال کنیم ،خوشحالم که شماها رو دارم و از این بابت سپاسگزار نیروی برترم هستم.

ممنون

RE: مشارکت آزاد - مهدی 953 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹

سلام و درود بر دوستان بهبودی مهدی هستم معتاد
سپاس به خاطر این که امروز به این طریق می توانم در ارتباط باشم در انجمن . دراین دو هفته اخیر که جلسات بسته شده
فکر کنم دارم یک تجربه جدید به دست می اورم و ان اینکه در هر شرایطی هستی باید از زاویه بهتر نگاه کرد و از زندگی
بدون مواد بهره برد نه اینکه همش در فکر نداشته ها بود شاید این اواخر وضعیت من به همین شکل بوده و دائم سر به ناسازگاری میزدم به جای پذیرفتن شرایط موجود  البته ترس از این ویروس را هم دارم که اگر مبتلا شوم چه خواهد شد
ولی امیدوارم این مسئله هم حل خواهد شد و مشکل باقی نخواهد ماند  به امید چنین روزی هر چه نزدیکتر

(۱۳۹۸/۱۲/۱۷، ۱۱:۱۹ عصر)حمیدH نوشته است:
(۱۳۹۸/۱۲/۱۵، ۱۲:۲۴ عصر)حمید محمدی نوشته است: سلام حمید هستم یک معتاد خدا رو شکر که شما دوستان بهبودی رو دارم و با کمک شما و خداوند امروز شدم 23 روز
سلام حمید جان خوش امدی بهت تبریک می گم Heart
سلام حمید جان دمت گرم شما هستید که به ما هم انرژی میدید Heart Heart Heart

RE: مشارکت آزاد - ناظر7 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹

(۱۳۹۸/۱۲/۱۸، ۱۱:۰۸ صبح)مهبدمعتاد نوشته است: [quote pid='2115' dateline='1582802667']
سلام 
تبريك تولدت مبارک دوست خوبم
[/quote]

RE: مشارکت آزاد - ناظر11 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹

سلام امید جان تبریک میگم که ۶۲روزپاکی داریی دوست خوبم دقیقابین۶۰،۷۰روزپاکی داشتم همچین احساسی سراغم اومده بودجلسات میرفتم ولی راهنمانداشتم به کمک خداوندویه دوستی که چندسال جلوترازمن وارد انجمن شده بودتونستم راهنمابگیرم همون روزباراهنمایادمه حدوددوساعت فقط براش ازخودم گفتم ازنامیدی هاییکه داشتم ازخلاهایی که باعث می‌شد به فکرخودکشی باشم خیلی تخلیه افکاری شدم و بعدش بهم انرژی خوبی دست دادوباعث شده روزبه راهنمازنگ بزنم یاپیشش برم پیشنهادمیگم یه راهنمابگیروباهاش درموردافکارت مشارکت کنم و تسلیم اصول انجمن باشید

RE: مشارکت آزاد - حمید محمدی - ۱۳۹۸/۱۲/۲۰

سلام حمید هستم یک معتاد خدا رو شکر که شما دوستان بهبودی رو دارم و با کمک شما و خداوند امروز شدم28 روز

RE: مشارکت آزاد - سبحان313 - ۱۳۹۸/۱۲/۲۰

سبحان معتاد   سلام دوستان من بعد از 6ماه از کمپ اومدم بیرون البته اجباری توسط خونواده اونجا نگهداری میشدم الان که واقعا نیاز دارم جلسات رو برم میبینم که از بخت ما جلسات تعطیل شده یه هفته اس که نتونستم مشارکتی داشته باشم و دوبار هم به اون کمپ مراجعه کردم ولی فقط جز حال خرابی چیز دیگه ای برام نداشت دوستان من لغزشی بودم هفت سال پاکی رو خراب کردم قبل از لغزش مهندس وزارت دفاع بودم برای خودم کسی بودم بهترین جای تهران خونه داشتم خلاصه مث همه بچه خوبای اینجا بودیم ولی الان اومدم بیرون میبینم که نه زن وبچه ام مونده نه دیگه خونه ای دارم  همه چیزم رو از دست دادم خودم موندم و گوشام از سر ناشکری نمیگم اینا رو  ولی احساس تلخی رو زیر زبونم دارم مزه مزه میکنم خودتون بهتر میفهمید که چی دارم میگم از دوستان تقاضا میکنم اگه تجربه یا حرفی دارند که احساس میکنید بدرد این روزها و این حال واحوال من میخوره برام پاسخ بذارید ممنون ازهمه دوستان

RE: مشارکت آزاد - محمدسیفی - ۱۳۹۸/۱۲/۲۱

سلام به همه همدردام،محمد هستم معتاد،34روزه پاکم ولی بدون جلسات برام سخت شده،چند روزیه دارم کار میکنم خیلی پادرد میشم،برام دعا کنید ایندفعه بتونم راه شما رو طی کنم،ولی درکل خوشحالم که پاکم،ارزوی موفقیت برای همه شما دارم.

RE: مشارکت آزاد - سبحان313 - ۱۳۹۸/۱۲/۲۱

سلام دوستان سبحانم معتاد میگم از شانس بد ما اومدیم بیرون از کمپ خوردیم به موج کرونا انگار زندگی ما آمیخته ای شده از امواج ترس ونگرانی امروز با خودم گفتم دیگه هیچ چیزی نباید منو بترسونه چون امیدی در دلم دارم  که یکی همیشه یه جوری هوامو داره منو موتد مخدر نکشت حالا خنده داره اگه بخوام از کرونا بترسم اگر کرونا بگیرم هم نمیترسم حتی اگه بمیرم هم نمیترسم چون عشقی رو دارذم در دلم احساس میکنم که میدونم برام امروز بهترین چیزها رو میخواد ممنون از همه دوستان خصوصا ادمین محترم وهمکاران

RE: مشارکت آزاد - admin.a - ۱۳۹۸/۱۲/۲۱

(۱۳۹۸/۱۲/۲۱، ۰۷:۲۰ عصر)سبحان313 نوشته است: سلام دوستان سبحانم معتاد میگم از شانس بد ما اومدیم بیرون از کمپ خوردیم به موج کرونا انگار زندگی ما آمیخته ای شده از امواج ترس ونگرانی امروز با خودم گفتم دیگه هیچ چیزی نباید منو بترسونه چون امیدی در دلم دارم  که یکی همیشه یه جوری هوامو داره منو موتد مخدر نکشت حالا خنده داره اگه بخوام از کرونا بترسم اگر کرونا بگیرم هم نمیترسم حتی اگه بمیرم هم نمیترسم چون عشقی رو دارذم در دلم احساس میکنم که میدونم برام امروز بهترین چیزها رو میخواد ممنون از همه دوستان خصوصا ادمین محترم وهمکاران
سلام سبحان عزیز خوشحالیم که در این فضا هستی پاکیت رو بهت تبریک و ارزوی سلامتی و بهبودی برات داریم

RE: مشارکت آزاد - amir1234 - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲

سلام امیر معتاد سپاسگزارم بابت انجمن معتادان گمنام و وجود خدمتگزاران دوستان مدتی است که دور از انجمن هستم و قصد ادامه ندادن مسیر بهبودی را داشتم امروز به لطف خدا و دوست همدردم پیام را گرفتم و میل به ادامه مسیر را پیدا کردم گاهی اوقات میدانم که تنها شدن قسمتی از بیماری است ولی گاهی اوقات برای ارام شدنم راهی به جز این مورد پیدا نمیکنم و به خود میگویم که دیگر به کسی رفاقت نمیکنم تا از او توقعی نداشته باشم که چگونه با من رفتار کند اینگونه هم من راحت تر هستم و میتوانم راحت تر با افراد و جامعه زندگی و برخورد داشته باشم هم دگر نیازی نیست که اینقدر مراقب رفتارم باشم که به طور وسواس بابت احترام شدیدی که نسبت به دیگران دارم در اید وزجر بکشم از خدا توان میخواهم که در مقابل مسایلی که پیش می اید صبور باشم و کنترل خودم را از دست ندهم و مسیر بهبودی را دنبال کنم دوستان تمام نشریات رو از خودم دور کردم و مطالعه ای ندارم دلهره ای مرا گرفته که نتوانم دوباره نشریات رو تهیه کنم از یه طرف میگم که تو انترنت میتوانم همه رو مطالعه کنم ولی خب خود نشریات چیز دیگری هست برام از خدا هدایت میخواهم و ازشما عاجزانه تمنا دارم که برایم دعا کنید که دستم از دست دوستان بهبودی جدا نشود و مسیر بهبودی را با همان میل و اراده اوایل بهبودی ام دنبال کنم من به شما احتیاج دارم و از خدا وجود شمارا برای خودم خواستارم

RE: مشارکت آزاد - حسام3 - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲

با سلام حسام هستم معتاد خدا شکر حالم بد نیست تنها نگرانیم این بیماریست از خدا میخوام زودتر این بیماری رو بر طرف کنه. 
الان 7سالو ده ماهو 12روز پاکی دارم Smile