امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعمال ابتکارآمیز روح
من چون از اعتماد به نفس کمی برخوردارم به صورت سخت گیرانه ای درمورد خودم قضاوت بی رحمانه میکنم و اجازه کم کاری و اشتباه نمی دهم واحساساتم این است که هرکاری رابه شکل کامل و درحد فوق‌العاده عالی انجام دهم درغیر این صورت خودرا شکست خورده ومعیوب می دانم و همین کمالگرایی را نسبت به دیگران هم دارم . صبر کردن رو من با کار کرد هر قدم تمرین کردم و امروز این تمرین ادامه دار است در مسئولیت ها در چالش و درارتباطات که همیشه به ان گونه ای نیست که من میخام اما پذیرش رو در خود تقویت کردم که در چالش ها انعطاف بیشتری داشته باشم . حق انتخاب،  درسبد زندگی سهم امروز من برای خوب بودن ، خوب دیدن، و خوب شنیدن و عالی شدن و رها از وابستگی های خود محورانه ، شکر گذار بودن قدرشناسی و سپاسگذاری بخش اساسی از سبد دیدگاه امروز زندگی منه . اصول انجمن صحبت از بخشش و مهربانی و کنترل نکردن و حق اشتباه دادن به دیگران دادن و از خود گذشتگی و عشق بلا عوض داده که اینها هم از سر قدرت روحی و ایمان بالا و ضعیف نبودن و تحت تاثیر بیماری دیگران قرار نگرفتن و عملکرد دارد معمولا یا باید بخشید یا باید رها کرد کسی که بدی میکند با بدی درست نمیشود اصول برنامه با خوبی توانست مرا که زندان و تیمارستان و مرگ را تغییر نمیداد منو تغییر داد همیشه بزرگ و بخشنده باشم نه برای شخص برای این که خدا خواسته و بندگانش را دوست دارد ...
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
اعمال ابتکارآمیز روح - توسط admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳، ۰۷:۳۵ عصر
RE: اعمال ابتکارآمیز روح - توسط حـمـیـد - ۱۳۹۹/۲/۸، ۰۲:۲۶ عصر
RE: اعمال ابتکارآمیز روح - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۹/۱۲، ۰۱:۵۵ عصر
RE: اعمال ابتکارآمیز روح - توسط Darush sistan - ۱۴۰۰/۱۲/۲۵، ۱۲:۵۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان