امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-بعنوان یک عضو و یک خدمتگزار مسئولیت پذیری را چگونه تمرین میکنم؟درپست خدماتی که درحا
سوال 2 ـ  بعنوان یک عضو و یک خدمتگزار مسئولیت پذیری را چگونه تمرین میکنم ؟ درپست خدماتی که درحال حاضر دارم در برابر چه کسانی مسئول هستم ؟ اگر پست خدماتی نداشته باشم اما در حال خدمت باشم در برابر چه کسانی مسئول هستم ؟
به عنوان یک عضو سعی میکنم سهم خودم را انجام دهم: مثال سهم خودم را در سبد سنت هفتم رعایت کنم. در جلسات به خوش آمدگو باشم پمفلت بخوانم یا تجربه خودم را در مورد موضوع جلسه بازگو کنم . به عنوان یک عضو، پیام رسان باشم نه اینکه با رفتار یا اعمال یا گفتارم دافعه ایجاد کنم.
قبلاً خیلی در جلسه با گوشی ور می‌رفتم یا با بغل دستیم صحبت می‌کردم ولی امروزه سعی می‌کنم ساکت باشم و گوش دهم. یا به عنوان گرداننده یا تجربه دهنده درست صحبت کنم ، تجربه شخصی خودم از اصول را که یاد گرفته ام و برایم در زندگی اثرگذار بوده در موردش صحبت کنم. سعی می‌کنم حتی با کوچکترین چیزها ، مثل روی خوش نشان دادن یا آگوش باز یا پیش دستی در سلام دادن به همه حس خوب انتقال بدهم یعنی تا جایی که می‌توانم عشق بدهم.
درپست خدماتی هم سعی می‌کنم مسئولیت پذیر باشم . عاشقانه و ایثارگرانه خدمت کنم ، تمرکزم روی پیام رسانی باشد نه خواسته‌های شخصیم یا نه مسیر ذهنی عضو خاصی یعنی طبق اصول رفتار کنم و همسانی را در نظر داشته باشم. سنت یک را رعایت کنم ،یعنی وحدت مان و منافع مشترک را در نظر بگیرم قدم یکم را کاملاً رعایت بکنم یعنی کاملاً در  برابر اصول تسلیم باشم .
در آخر هم من در برابر NA بعنوان یک عضومسئول هستم . وقتی نام NA وسط باشد باید مسئولانه رفتار کنم مسئول در برابر رفتار ، گفتارم. مسئول در برابر جلسات و اعضا و حتی خانواده و اجتماع . باید بهترین عملکرد را با مشورت و به اجراء گذاشتن اصول داشته باشم .

HH
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 2-بعنوان یک عضو و یک خدمتگزار مسئولیت پذیری را چگونه تمرین میکنم؟درپست خدماتی که درحا - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۲/۵/۲، ۰۹:۳۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان