امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا چیپ و سکه می گیریم؟ فرق بین چیپ و سکه چیست؟
(۱۳۹۹/۴/۸، ۰۹:۵۶ عصر)nazer 13 نوشته است: چرا چیپ و سکه می گیریم؟ فرق بین چیپ و سکه چیست؟
سلام عبدالرحیمم معتاد
اینکه تو هرسازمان یا نهادی ویا در هر جایی برای مسابقه یا ارتقاءشغلی تشویقَ، جایزه یا پاداش میدن کاملا طبیعیه ولی تو انجمن معتادان گمنام که سمبلش سادگیه تشویق کردن وهدیه دادن ویاجایزه دادناش هم ساده ولی پرمعنا، اهدا ورنگ های چیپ هادرمقطع ها مختلف معانی متنوعی داره(مثلا رنگهای اولیه پاکی که اکثرا زیبا، رنگ تند وهشدار دهنده برا خودم که از پاکیم بیشتر مراقبت کنم وقتی دستمه اعضا دیگه ببینن وبیشتر حواسشون به منه تازه وارد باشه ودر نهایت با رشدی که تو برنامه پیدا میکنم رنگ ها تیره تر وروحانی تر میشن) ولی درهر صورت دریافتش برای ماها هم لذت بخشه، وهم انگیزه دهنده وهم هشدار دهنده که از پاکیمون مراقب کنیم واماده بشیم برای حرکت به جلو، سکه هم بنوعی برا اهدا اون از مقطع یکسال به بالا هست ومارا برای ادامه راه بهبودی وقدم 12ترغیب میکنه ولی در کل هر دو این مواردفقط ارزش معنوی داره وکاربردش وتاثیرشون خیلی عالیه.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، omed44 ، سالار44

پیام‌های داخل این موضوع
چرا چیپ و سکه می گیریم؟ فرق بین چیپ و سکه چیست؟ - توسط ناظر4 - ۱۳۹۹/۴/۸، ۰۹:۵۶ عصر
RE: چرا چیپ و سکه می گیریم؟ فرق بین چیپ و سکه چیست؟ - توسط عبدالرحیم_بوشهر - ۱۴۰۰/۶/۲۴، ۰۵:۲۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان