امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 2- آیا اعمال من با اعتقادات من درباره اتحاد هم خوانی دارد ؟ من چگونه به اتحاد و
(۱۳۹۸/۱۰/۲۳، ۱۱:۲۲ عصر)admin.a نوشته است: سوال 2- آیا اعمال من با اعتقادات من درباره اتحاد هم خوانی دارد ؟ من چگونه به اتحاد و یا عدم اتحاد کمک میکنم؟
در قدم دوم بخش نداشتن سلامت عقل، سوالی بود که اشاره میکرد، آیا اعتقاد دارم که میتوانم مصرف رو کنترل کنم، بعد اشاره کرد چند مثال از تجربهای موفقم در خصوص کنترل مصرفبزن؛ در اصل مبنای اعتقادات من میبایست بر اساس تجربیات خودم باشد و مستندات و منطق لازم برای صحت و سوقم آن داشته باشم، یعنی اگر به اتحاد اعتقاد داشته باشم و منطقی برایش وجود نداشته باشد آن اعتقاد سالم نیست، واگر هست میبایست عملیاتی شود که در غیر این صورت زِرّ  زدن اضافه هست، در تمام اساسنامه های خدماتی ما یکی از شرایط خدمت، اعتقاد و عمل به اصول ان ای هست، اعتقاداتی که به عمل نیایید تخیل یا توهمی بیش نیست،....قسمت دوم سوال، لازمه کمک به اتحاد شناخت مسولیتم در قبال گروه است که آن هم ممکن نمیشود غیر از اینکه خود به بهبودی نصبی از طریق دوازده قدم رسیده باشم، واگر بهبودی شخصی وجود نداشته باشد هیچ گونه کمکی نمیتوانم بکنم، زیرا تمام اعمال و رفتار من به خودی خود در اعتیادم ریشه دارد و اگر یک منبع پاک و زلال(اصول روحانی دوازده قدم) جایگزین نشود ، نه تنها هیچ کمکی به اتحاد نمیکند بلکه  همه رفتارهایم بر علیه و با اتحاد در تضاد وتقابل است.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، sepher1877 ، حـمـیـد ، Saghar d ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر9 ، ناظر۳

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 2- آیا اعمال من با اعتقادات من درباره اتحاد هم خوانی دارد ؟ من چگونه به اتحاد و - توسط مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۶، ۰۶:۳۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان