امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7. خصوصیات و ویژگی های یک خدمت گذار مورد اعتماد چیست؟من کدام یک از این خصوصیات را دار
7. خصوصیات و ویژگی های یک خدمت گذار مورد اعتماد چیست؟من کدام یک از این خصوصیات را دارا هستم و خواهان کدام یک از آنها می باشم؟(سنت۲)
توانایی و تمایل انجام وظایف محوله را داشته باشد،
اساس نامه محورباشد و اصول را به شخصیت ها ترجیح دهد،آموزش پذیر باشد، مشورت کند ، در انجام مسؤلیتش درخواست کمک،نصیحت و راهنمایی کند،
خواص شخصیتی که در رابطه بابیداری روحانی میباشد رابه نمایش بگذارد، وفادار به ان ای و اصول باشد، اصول روحانی صداقت،روشن بینی، تمایل ، فروتنی ،پذیرش ، ...را دارا باشد.
پاسخگویی شفاف داشته باشد، باثبات و قابل اتکا باشد، به فکر توسعه na باشد و نه توسعه خودش، 
قدرت تشخیص این را داشته باشد که اعمال امروز ما به کجا منجر میشود و آینده نگر باشد .
یک خدمتگزار میداند که کجاخدمت کند و چه موقع وقت آن است که از خدمتی کنار برود و اصل چرخش را در مورد خدمات انجام میدهد.
_ هیچ رهبری نمونه کامل همه این ویژگی ها نیست، اینها ایده آل های رهبری مؤثراند که هرخدمت گزار مورد اعتمادی آرزویش را دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 7. خصوصیات و ویژگی های یک خدمت گذار مورد اعتماد چیست؟من کدام یک از این خصوصیات را دار - توسط آرین،ی - ۱۴۰۲/۵/۲۲، ۱۱:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان