امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. آیا رفتار من در جلسات اداری گروه در راستا و تداوم اصول این سنت است؟آیا از مدت پاکی
. آیا رفتار من در جلسات اداری گروه در راستا و تداوم اصول این سنت است؟آیا از مدت پاکی خود یا پست خدماتی خود استفاده میکنم تا دیگران را وادار به انجام خواست خود کنم یا صاحب اختیاری خود را به رخ دیگران بکشم؟آیا من گوش میدهم یا فقط میخواهم حرف بزنم؟چگونه تعادل بین این دو را برقرار میکنم؟(سنت۲)
هرگاه که از روی بیماری و قرض ورزی صحبت نکنم و رأی ندم ، یا از روی رنجش ،ترس ازتلافی ، باندبازی، خاسته های خودم ،خودخواهی عمل نکنم ،آنگاه در راستای این سنت میتوانم عمل کنم .
بعضی مواقع متأسفانه پیش میاد که من از موقعیت و یا نفوذی که توی اعضا دارم سؤاستفاده میکنم و یا از اطلاعاتی که در مورد موضوع موردبحث دارم به نفع خودم برای برنده شدن در بحث سؤاستفاده میکنم. مانبایدبرای این بریم جلسات اداری که حرف خودمان رابه کرسی بنشانیم،این سنت میگه سخن خداوند از طریق وجدان گروه بیان می شود،زمانی رفتارمن سازنده و در راستای این سنت است که دعاکنم ، با روشن بینی به نظرات دیگران گوش بدم،عقیده خودم را بدون ترس از تلافی و درچهارچوب اصول بیان کنم،
هم موافق و هم مخالف رابشنوم، و در رأس تمام مسائل معتاددرحال عذاب و خاست خداوند را در نظربگیریم  .
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 5. آیا رفتار من در جلسات اداری گروه در راستا و تداوم اصول این سنت است؟آیا از مدت پاکی - توسط آرین،ی - ۱۴۰۲/۵/۲۱، ۰۵:۳۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان