امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. چگونه شرکت در وجدان گروه به من کمک میکند تا وجود نیروی برتر را بیشتر احساس کنم؟چگو
. چگونه شرکت در وجدان گروه به من کمک میکند تا وجود نیروی برتر را بیشتر احساس کنم؟چگونه اجازه میدهم نیرو برتر بر تصمیمات من اثر بگذارد؟چه چیز کمک میکند تا این اثر را پرورش دهم و بیشتر کنم؟(سنت۲)
وقتی نتیجه تصمیم گیری ها را می بینم بیشترمتوجه خاست خداوند و وجودنیروی برترمی شوم، زمانی که با روشن بینی به نظرات دیگران گوش می دهم و کلام خداوند از زبان آنها جاری میشود این نیرو را بیشتر احساس میکنم.
_ زمانی نیروی برتر بر تصمیمات من اثر می گذارد که از او دعوت بعمل آورم و خودم از سر راه برم کنار و اجازه بدم که که کلام او جاری شود و نه کلام من ، همچنین زمانی که مراقبه میکنم و ذهنم آرام است، فراموش نکنیم بدون درخاست از جانب ما، خداوند همین طوری به کسی لطف نمیکند.
_زمانی تأثیر و کارآمدی این نیرو بیشترمی شود که باورش داشته باشم، تسلیم خاست و اراده اش باشم ، بطور منظم از چگونگی ارتباطم با این نیرو تراز بگیرم،مراقبه داشته باشم،
از باورهای کهنه و پوسیده دست بکشم ،روشن بینی عاملی مهم در پرورش این نیرو است ،نتیجه تصمیماتی که مبتنی بر خاست خداوند بوده را ارزیابی کنم ، .....
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 2. چگونه شرکت در وجدان گروه به من کمک میکند تا وجود نیروی برتر را بیشتر احساس کنم؟چگو - توسط آرین،ی - ۱۴۰۲/۵/۹، ۰۵:۴۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان