امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 18 . چگونه می توانم در روابطم خواهان تغییر باشم؟چه چیزهایی ممکن است در رفتار، اع
- چگونه می توانم در روابطم خواهان اتحاد باشم ؟
با اجرا کردن و به نمایش گذاشتن فروتنی بجای غرور و خود خواهی... گمنامی به جای منیت و خود محوری... با تعامل وهمکاری بین همدردها توجلسه و با همکارها تو محیط کار... درنظرگرفتن منافع مشترک تو هرجمعی که هستم... با تامین امنیت برای دیگران در مکانی که حضور دارم... با برخورد دوستانه و سازنده با سایرین... با رعایت همسانی با سایرین و نقش صاحب اختیارنداشتن... با زیاده خواه نبودن و طمع نکردن... با اهمیت دادن به دیگران، وقتشون و نقششون تو زندگی من... با رعایت امانتداری دراموال ومراقبت از بهبودی دیگران... بعضی جاها با سکوت کردن و از خود گذشتگی نشان دادن... در مکانهایی با خدمت کردن... در خدمت بین اعضا تبعیض قائل نشدن... ناسازگاری نکردن... غیبت نکردن... در مشارکت به کسی تیراندازی نکردن...

...چه چیز هایی ممکن است در رفتار، اعمال و اعتقاداتم تغییر کند ؟
رفتارهای بی تفاوت وسرد به رفتارهای مسئولانه و گرم... چهره عبوس و ترشرویی به خوشرویی و لبخند... غیبت به حفظ گمنامی... ناسازگاربودن به آمادگی خدمت داشتن... تافته جدا بافته وبی تفاوت بودن به اهمیت دادن به مسئولیتهای فردی بعنوان جزیی از کل... من میدونم و من میتونم و تکروی به راهنمایی خواستن ومشورت گرفتن از دیگران... غرور به در خواست کمک ازدیگران... خودمحوری به خدامحوری... ناباوری به باورنیروی برترو درک بیشتراز این نیرو... با هردین و مذهب خدا یکیست و نامی بر آن نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدمهدی ۱۲ ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 18 . چگونه می توانم در روابطم خواهان تغییر باشم؟چه چیزهایی ممکن است در رفتار، اع - توسط HamidJ - ۱۴۰۰/۵/۲۹، ۱۲:۵۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان