امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۴ : مشارکت ها چگونه بر اتحاد گروه تاثیر می گذارند؟ آیا پیام ما شفاف است؟
سوال ۴ : مشارکت ها چگونه بر اتحاد گروه تاثیر می گذارند؟ آیا پیام ما شفاف است؟ تا چه اندازه در گوش کردن به یکدیگر دقیق هستیم؟(سنت۱)
یکی از مهمترین مسائلی که بر روی حفظ یا عدم اتحاد تأثیر مستقیم دارد نحوه مشارکت ما میباشد.
هر جا که مشارکتم در راستای هدف اصلی نباشه ، جایی را رد یا تأیید کنه ،توهین به اعتقادات عده ای باشه، سرزنش و حکومت در مشارکتم باشه ، نصیحتی که باعث بیزاری دیگران بشه ،عدم اتحاد را به همراه داره ، و در واقع باعث مخدوش شدن پیام شفاف ما هم میشه ،مشارکت من باید از روی نیت خیر و کمک باشه ، من از خودم بگم،از اینکه این برنامه چطور در زندگی من اثر گذاشته،....
- علارغم اینکه بعضا پیش میاد که عضوی از روی بیماری مشارکتی ناسالم میکند ،گروه پیام شفاف خود را دارد ، پیام گروه همیشه واضح و شفاف است یک معتادمیتواندقطع مصرف کند ،میل و اشتهای مصرف راازدست بدهد و راه تازه ای برای زندگی پیدا کند.
پیام ما خود را در غالب گروه نشان می دهد.
- توانـایی گوش دادن فعـال ما همراه با رشد روحانی ما رشد میکند .زمانی که به دیگران بادقت و بدور از شخصیت آنها گوش میدهیم هم خودمان پیام را دریافت میکنیم و هم با توجه ای که به آن فرد داشتیم احترام متقابل و اتحاد را حفظ کردیم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال ۴ : مشارکت ها چگونه بر اتحاد گروه تاثیر می گذارند؟ آیا پیام ما شفاف است؟ - توسط آرین،ی - ۱۴۰۲/۴/۲، ۰۸:۵۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان