امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 2 : آیا اخیرا بیماری اعتیاد من فعال بوده است ؟ به چه صورت؟
(۱۳۹۹/۱/۳۱، ۱۱:۳۲ عصر)عباس تنها نوشته است: سلام من اسمم عباس هست۲۴ساله از شیراز.ـقبلا ترامادول مصرف میکردم که تشنج کردم و ب نحوی مجبور شدم ترکش کنم و دیگه یکساله ترا نخوردم اما پنج ماهه رو اوردم ب متادون بیست۲۰ میخام ترک کنم اما دوبار قبلا ترک کردم در داره سرماخوردگی داره کسی هست راهنمای من بشه کمکم کنه ?البته فقط از شیراز خیلی ممنون

(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۰۰ عصر)admin.a نوشته است: سوال 2 : آیا اخیرا بیماری اعتیاد من فعال بوده است ؟ به چه صورت؟
سلام بله بیماری اعتیاد لعنتی من فعاله متادون میخورم روزی نصف بیست خسته شدم ب مرز جنون رسیدم دلم میخاد خودکشی کنم با اینکه سابقه خودکشی هم دارم اما میترسم؛استرس دارم اضطراب دارم تنهام نه رفیقی دارم نه کسی که بهش اعتماد کنم...حتی سیگارم نمیکشم اما متادون داره نابودم میکنه خدایا کمکم کن Confusedخسته شدم دیگه نمیکشم...کسی هست راهنمای من بشه الیته فقط از شیراز
سلام دوست همدرد از گذاشتن هر گونه شماره تماس ایدی یا ایمیل خودداری کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط Essi.toobchi ، admin ، sepher1877 ، ابی ن ، ناظر10 ، ناظر9 ، Nazer 5 ، محمدمهدی ۱۲ ، عبدالرحیم_بوشهر ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 2 : آیا اخیرا بیماری اعتیاد من فعال بوده است ؟ به چه صورت؟ - توسط ناظر4 - ۱۳۹۹/۳/۲۶، ۱۰:۲۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان