امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤال 2- مفهوم نهم – دهم، هر دو با هم از فضائی در آن احساس آزادی جهت بیان نظرات خود در
بله . زمان هایی که افرادی با تجربه تر و یا با پاکی های بالاتر با آگاهی بیشتر در گروه بوده اند.و به آگاهی های خود اعتماد کافی را نداشتم که همین باعث ترس از قضاوت شده که ترس باعث مصالحه با اصول گردیده . ترس از اشتباه گفتن ، ترس از قضاوت ، ترس از طرد شدن و یا مورد تمسخر قرار گرفتن ، ترس از به خطر افتادن موقعیت خدماتی ، ترس از ناراحت شدن دوستی و شخصیت را به اصول ترجیح دادن . و یا حتی اینکه ترس از اینکه بیان نظرات و ایده ها باعث شود برای به عهده گرفتن خدمات بعدی دچار مشکل شوم و بر روی خدمات آینده تأثیر گذار باشد . زمانهایی که با اکثریت اختلاف نظر دارم نیز ترس دارم . حتی ترس از اینکه شاید بیان نقطه نظرات عامل تنش و تفرقه شود مفهوم دهم این آزادی را به من میدهد که بدون ترس نظرم را بگویم و احساس امنیت کنم و با بالا بردن سطح آگاهی و با استفاده از اصول و در نهایت با کمال ادب و احترام و ترجیح دادن اصول به شخصیتها پا روی ترسها گذاشته و با ایمان کامل نسبت به اصول و اعتماد به نیروی برتر و بکارگیری اصل روحانی مشورت نظر و پیشنهاد خود را بیان کرد . مفهوم دهم ضامن ارتباطات خدماتی و ساختاری میباشد نه ارتباطات فردی و شخصی . این مفهوم باعث به وجود آمدن فضای مناسب و امن میشود تا اعضا بتوانند با احساس آزادی و امنیت در مورد مسائل مورد بحث اظهار نظر کنند
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سؤال 2- مفهوم نهم – دهم، هر دو با هم از فضائی در آن احساس آزادی جهت بیان نظرات خود در - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۱۴، ۰۲:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان