امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 13 : جمله « به این باور رسیدیم » برای من چه مفهومی دارد ؟
باور کردن من از آگاهی و شناختی که نسبت به برنامه بدست آوردم شکل گرفت و جمله به این باور رسیدن برای من این مفهوم را دارد که من یک بیمار و دارای نواقص اخلاقی و یک بیماری وسوسه و اجبار هستم و شرکت در جلسات ، کارکرد قدم ، راهنما ، حمایت سبد و تازه وارد و...نقش مهمی در بهبودی من دارند -- بهبودی و برگشت سلام عقل یک فرایند است.

مفهوم جمله به باور رسیدن برای من این مفهوم را دارد که من مادامی که در این برنامه باشم آدم توانای هستم و من با مشورت قادر به انجام هر کاری هستم -- برایم این مفهوم را دارد که منم می توانم در زندگی رشد کنم و...

مفهومش این است که قرار نیست یکباره به چیزی ایمان بیاوریم برای ایمان آوری سلسله مراحلی
وجود دارد ...
این جمله مرا از جنگ با خود دور
می کند این یعنی اینکه سلامت
عقل یک فرایند است نه یک اتفاق.

یعنی اینکه به خود فرصت بدهم و صبور باشم تا شواهد عینی بیشتری در ذهنم ظاهر بشود که به یقین برسم و از یقین به ایمان.

تغییر ممکن است ، رشد امکان دارد ، مقبولیت حتمی است ، امید مایه زندگی ، سختی نمک زندگی ، رشد روحانی قطعی ، پیدا کردن شغل حتمی ، تشکیل خانواده حتمی ، بازگشت سلامت عقل حتمی ، تسلیم یعنی موفقیت.

همه موارد فوق فرآیندی است بنابراین هیچ چیز اتفاقی به وجود نمی آید چه رسد به سلامت عقل.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، مهدی1 ، alireza1444

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 13 : جمله « به این باور رسیدیم » برای من چه مفهومی دارد ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۵، ۱۲:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان