امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 21 : ایا یک نیروی برتر از خودم می تواند به من کمک کند تا بهبود پیدا کنم ؟ چگونه
همانطور که وقتی تمایل به پاکی پیدا کردیم کمک های نیروی برتر را دریافتیم و پاک ماندیم ، بنابراین ، طریق بهبودی هم به همین صورت و با همین فرمول  ، امکان کمک های نیروی برتر را برای ما میسر میگرداند ، یعنی کمک های نیروی برتر در بهبودی ، بستگی به میزان تمایل ما دارد  . چگونگی کمک های نیروی برتر در رابطه با فرایند بهبودی برای ما  در گستره های مختلفی  رو میدهد ، از جلسات بهبودی گرفته تا پیامها و الهامات که دریافت میکنیم

بنابراین ، ما وقتی  تمایل به بهبودی پیدا کردیم ، کمک های یک نیروی برتر را کاملاً  در خود احساس و مشاهده کردیم ، نیروی برتر ؛  کسی و یا چیزی و یا قوه ایست که در درونمان آنرا احساس میکنیم اما نمیتوانیم تعریف خاص و یا جامعی برای آن قائل شویم اما بطور قطع میدانیم که این نیرو از بیماری ما قویتراست ، و همچنین بخشنده و مهربان است  ، و از ما بزرگتر است و لذا وقتی در شرایط تمایل درونی قرار میگیریم و فرکانس گیرنده خود را بر اساس موج او تنظیم میکنیم ، پیامهای او از طرق مختلف به ما رسانده میشود و همیشه در قلب ما ، و در دسترس ، و بما نزدیک است ، بله یک نیروی برتر بدون شک دارد بما کمک میکند و ما واقعاً این نیرو احساس میکنیم  ، حالا آن نیرو را هر چه میخواهیم بنامیم مهم نیست ، مهم این است که درک و حمایت او را انکار نکنیم
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 21 : ایا یک نیروی برتر از خودم می تواند به من کمک کند تا بهبود پیدا کنم ؟ چگونه - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۵/۳، ۰۶:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان