امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 21 : ایا یک نیروی برتر از خودم می تواند به من کمک کند تا بهبود پیدا کنم ؟ چگونه
بله .
در فرایند بهبودی یکی از اصول ضروری روحانی: تمایل می باشد .
پس با رعایت این اصول کمک‌های یک نیروی برتر را در مسیر بهبودی ،کاملا در خود احساس و مشاهده می‌کنم، که در قالب الهامات و بینش روشن بینانه که از طریق راهنما و کارکرد قدم ،جلسات، مشارکت ها و یاران بهبودی حتی در نشریات دریافت می‌کنم.

این نیرو مرا در زمان عذاب از بیماری اعتیاد و دوران مصرف و بدبختی به پاکی رساند و در زمان پاکی‌ام که البته من هم با رعایت اصول و استفاده از ابزارهایی ک در  انجمن بدست اورده‌ام توانستم حضور او را بیشتر و بهتر احساس کنم و حال از طریقی به واسطه دست های خداوندی در بهبودی‌ام راهنمایی‌ می کند.

وظایف و کارهایی که سهم خودم می باشد را به بهترین صورت ممکن انجام می‌دهم و سپس نتیجه اش را به نیروی برتر از خودم می سپارم.
مانند:سرکارم حاضر می‌شوم، در جلسه حضور دارم و شرکت می‌کنم، با راهنمایم در ارتباطم، مشارکتهای صادقانه، کارکرد سلولی قدم ، خدمت ،مطالعه نشریات ،به اجرا گذاشتن تمام اصول انجمن ک تا به حال فرا گرفته‌ام، و به اجرا گذاشتن نتیجه‌ی حاصل از برداشتن این قدم ها در زندگی.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 21 : ایا یک نیروی برتر از خودم می تواند به من کمک کند تا بهبود پیدا کنم ؟ چگونه - توسط b.d - ۱۳۹۸/۱۲/۱۵، ۰۸:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان