امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال اول 56 : چه چيزي در بهبوديم شنيده ام كه براي باور كردنش مشكل دارم؟ آيا از راهنما
با سلام....
در این سوال صحبت از روشن بینی ست.یعنی اگر چیزی میشنوم که باورش برایم راحت نیست آنرا به یکباره رد یا به یکباره تایید نکنم در موردش با راهنما و دیگر اعضاء صحبت کنم تا به باور برسم قضاوت در مورد آنچیزیکه شنیدم میشود عدم روشن بینی.
چند مثال در مورد چیزهایی که شنیدم و باورش برایم سخت بود.
اینکه تا آخر عمر باید به خودم بگویم معتاد_آنچه که داری در اختیار بذار تا حفظ شود_تسلیم شو تا آزاد شوی_زندگیت را به خداوند بسپار درست میشود_نیروی برتر میتواند به ما کمک کند_بیماری ما از بین نمیرود اما ما بهبود پیدا میکنیم_الکل یک ماده مخدر است_در انجمن گاهی ۲+۲نمیشود ۴_بعداز سالها بهبودی چرا بازهم اشتباه میکنیم_هیچ چیز ارزش درمانی کمک یک معتاد به مهتاد دیگر را ندارد و غیره......
منظور سوال اینستکه اگر من هر کجا پیام NA برایم قابل قبول نیست آنرا رد نکنم شاید در آن لحظه بدردم نخورد یقینا جایی دیگر برایم کار خواهد کرد.

درک شخصی من یا دیگران همیشه نمیتواند اصل قطعی و کاربردی باشد.چیزیکه برای دیگران کار نکند شاید برای من کار کند ما فقط باید گوش شنوا داشته باشیم همه چیز را بشنویم و راجب آن گفتگو کنیم این به معنی اجبار به انجام نیست.
ما گوش میدهیم ، چیزی میشنویم ، در موردش مشاوره میگیریم ، به آگاهی میرسیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، moosavi307 ، حـمـیـد ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر14 ، ناظر۸ ، Reza.z1362

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال اول 56 : چه چيزي در بهبوديم شنيده ام كه براي باور كردنش مشكل دارم؟ آيا از راهنما - توسط بَرمک - ۱۳۹۹/۶/۲، ۰۸:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان