امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 46: ایا امروز از راهنماییم کمک خواسته ام . یا به جلسات رفته ام –یا در دسترس دیگر
من برای کمک گرفتن و کمک کردن از دیگران شد بنابراین باید غرور و خودمحوریم را کنار بگذارم و بدون هیچ ترسی از دیگران کمک بگیرم و به دیگران کمک کنم.
پس باید در هر شرایطی که باشم به جلسات بروم ( شرکت در جلسات بهبودی موجب می شود که من یکسری واحدها مثل؛ یادگیری سکوت ، سخنوری ، احترام به دیگران ، طریق گوش دادن و خیلی چیزهای دیگر که همگی موجب اعتماد بنفس در من می شوند را پاس کنم ) -- شرکت در جلسات موجب می شود من هم به دیگران پیام بدهم و هم از دیگران پیام بگیرم و همچنین با کارکرد قدم به یک خودشناسی برسم.
ارتباط با راهنما موجب می شود احساسات خودم را مشارکت کنم ، بتوانم با راهنما قدم هایم را کار کنم و نواقص خود را شناسایی و ریشه یابی کنم تا بتوانم کمتر اشتباه کنیم.
ارتباط با دیگران موجب می شود هم از تجربه آنها استفاده کنم و هم به آنها تجربه بدهم ( کمک یک معتاد به معتاد دیگر )
نتیجه آن:
آرامش--، ترمیم و برقراری یک رابطه درست با خودم ، خانواده ، اجتماع و در نهایت یک نیروی برتر -- تکرار نکردن اشتباه -- استفاده از تجربه دیگران -- خودشناسی -- تقویت اعتماد -- پذیرش خود -- فروتنی و در نهایت یادگیری قانونمندی نظام هستی.
در نتیجه
مشورت با راهنما موجب انگیزه در ما می‌شود و ما را از خودخوری و فشارهای روحی و روانی دور می کند.
 ارتباط با راهنما و رفتن به جلسه و در دسترس بودن ممکن است یک روز هر سه را انجام دهم و یک روز یکی را .
پیام این سوال؛
انجام این کارها موجب دادن انرژی مثبت  ، احساس نشاط و شادابی ، احساس با ارزش بودن ، احساس انسان بودن ، احساس امیدواری و احساس مفید بودن در ما می شود.
پس زمانی که این کارها را می کنم نتیجه اش مثبت و زمانی که انجام نمی‌دهم احساساتم منفی می شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط eshgholi ، حـمـیـد ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 46: ایا امروز از راهنماییم کمک خواسته ام . یا به جلسات رفته ام –یا در دسترس دیگر - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۱۰، ۰۸:۲۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان