امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 49 : آيا پذيرفته ام كه بعد از مدتهاي طولاني پرهيز باز هم كنترلي نخواهم داشت؟
درمورد مواد مخدر کاملآبذیرفته ام وتسلیم شده ام چون فرایند تسلیم شدن:قبول کردن>>اقرار>>دانش واگاهی>>بذیرش>>ونهایتآ تسلیم اصول برنامه شدن را رعایت کرده ام ...درمورد نواقصم بعضی از نواقصم تسلیم شده وبذیرفته ام چون< قبول >کردم که این نقص است وبه وجود این نواقص در وجود خودم <اقرار >کردم ومصرف انها را نیز انکار نکردم وبدنبال <دانش واگاهی >که در مورد این نواقص بدست اوردم فهمیدم که ادامه زندگی با این نواقص درد اور و در بعضی موارد ممکن نیست وبا کمک گرفتن ازنیروی برترم ومشورت با افراد موفقی که این نواقصشان را مصرف نمیکنند ودعا برای کمرنگ شدن ونهایتآازبین رفتن میل به مصرف نواقص تسلیم اصولی شدم که مرا در مصرف نکردن این نواقص کمک ویاری میکنند اما در مورد بعضی دیگر از نواقصم هنوز هم انها را مصرف میکنم و هنوز در رویا وتوهم کنترل ولذت بردن از این نواقص بسر میبرم امیدوارم که روزی توانایی مصرف نکردن این نواقص را هم بدست بیاورم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin.a ، shapor z ، ssaeedg ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 49 : آيا پذيرفته ام كه بعد از مدتهاي طولاني پرهيز باز هم كنترلي نخواهم داشت؟ - توسط سعید ز - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵، ۰۹:۵۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان