امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 25 : زندگی من چه شکلی ممکن است تغییر کند اگر که تصمیم بگیرم آن را به نیروی برت
سوال 25  ـ  زندگی من به چه شکل ممکن است تغییر کند اگر که تصمیم بگیرم آن را به نیروی برتر بسپارم ؟
تغییر فقط با انجام دادن و عملکردم به اصول شکل می‌گیرد ولی نیاز دارد که اجازه ورود دهم .
باید تمایل نشان دهم یعنی در راستای بهبودی و اهداف و مسئولیت‌هایم قدم بردارم .
باید دست از اراده شخصی بردارم و همیشه از طریق اصول با اراده او حرکت کنم یعنی تسلیم اراده او شوم . کمک بگیرم و به آنها عمل کنم . دیگر بپذیرم عقل دارم اما سالم نیست . باید از ناتوانی در برابر اعتیادم به توانایی برسم یعنی آموزش پذیر بوده و همیشه در حال یادگیری باشم .
بایددریچه افکارم همیشه باز بوده،  باورها و اعتقادات پوچ و اشتباه گذشته‌ام را دور ریخته و در صدد رشد باشم ، و اعتقاداتم را به وسیله همین اصول رشد دهم و آگاه شوم تمام اینها نیازمند تصمیم گیری من برای رسیدن به بهبودی میباشد یعنی برداشتن اولین و مهم‌ترین قدم برای سپردن است که همان آموزش پذیری من و بعد عملکرد به آنها جهت ایجاد تغییرات در زندگیم  .
HH
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۱۶ ، ناظر۴ ، ناظر۳ ، ناظر14 ، A.Nasihat ، ناظر9

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 25 : زندگی من چه شکلی ممکن است تغییر کند اگر که تصمیم بگیرم آن را به نیروی برت - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۳/۲/۳، ۱۰:۴۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان