امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 42: جه اعمالی را در نظر دارم که جهت به کار گرفتن تصمیم خود به اجرا در آورم ؟ کار
بعد از اینکه تصمیم گرفتم اراده و زندگیم رو به مراقبت پروردگار بسپارم
دست به قلم میشم و گذشته خودم رو به صورت یک ترازنامه اخلاقی (خوب و بد وجودم) را موشکافانه و بی باکانه به روی کاغذ میارم تا با کمک راهنمام در حضور خداوند به نقاط ضعف و قوتم اقرار کنم و شناسایی کنم آنچه را که باعث صدمه زدن به خودم و دیگران و در نتیجه دوری از خداوند میشه و آمادگی رها کردن رو پیدا کنم تا خداوند کلیه نواقص شخصیتی ام را مرتفع کند و با فروتنی ازش بخوام کمبودهای اخلاقی مو برطرف کنه و ازش بخوام قدرتی عطا کنه تا با کمک به همنوعانم به خدمت خودش کمر بندم.
و فهرستی از تمام کسانیکه بهشون صدمه زدم تهیه کنم و در سدد جبران باشم و بطور مستقیم و غیرمستقیم هرجا که امکان داشت جبران خسارت کنم و به تهیه ترازنامه شخصی ادامه بدم و هرجا در اشتباه بودم بدان اقرار کنم تا از راه دعا و مراقبه سعی کنم به پروردگار وصل شم و طالب آگاهی از خواست او قدرت اجرایش بشم تا با بیداری روحانی حاصل از برداشتن این قدمها این پیام رو به دوستای همدردم که در حال عذابند برسونم و این اصول رو در تمام زمینه های زندگیم به اجرا در بیارم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 42: جه اعمالی را در نظر دارم که جهت به کار گرفتن تصمیم خود به اجرا در آورم ؟ کار - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۲، ۰۸:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان