امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 1: چه بهانه یا دست اویزی در مورد کارکرد قدم پنجم دارم ؟
قدم 5 میگه باید چگونگی خطا رو به خود وخدا وشخص دیگری اقرار کنیم که این نیاز به صداقت شدید وشهامت ومیل به تغییر دارد وباید خلاف غرور عمل کنی با وارد شدن در برنامه من با اصل اقرار که نوع اصول کاربردی برنامه است بهم پیشنهاد شد وقول دادن که احساسم بهتر بشه من هم با تجربه خودم از گذشته به این موضوع نگاه میکردم واینکه عمل تحقیر کننده ای است ولی با تمرین این اصول نتیجه گرفتم ووسوسه هام از بین رفتن در قدم 5 من به شخصی که قابل اعتماد بود گذشته ام رو که شامل رازها واتفاقات جنسی هستش رو اقرار کردم واز پنهان کردن وسرکوب این رازها دست برداشتم من یک رابطه جدیدی را با مردم شروع کردم من این احساس رو تجربه کردم که میشه اعتماد کرد وما در این برنامه هدفمان کمک به همدیگه است ودلسوز هم هستیم ودر مشکلات بهم کمک میکنیم ترس هام ریشه تو نداشتن تجربه قبلی در اقرار داشت من فکر میکردم یک نوع ضعفه اقرار گذشته ورنجش ها وترس ها وضعف ها ولی من مورد پذیرش قرار گرفتم ودیگه ترس از قضاوت ترس از سرزنش ترس از شکستن گمنامی پیش خودم همش یاد اوری کنه اقرارمو حتی با نیت خیر برا مثال بگه گذشته رو نگاه کن الان چقدر بهتر شدی خودم خودمو قضاوت میکردم چون خودم اتفاقاتی که واسه خودم افتاده بود رو اگزر میدونستم واسه کسی دیگه افتاده قضاوتش میکردم که چه ادم بدبخت ضعیف وبی عرضه است میگفتم مرد نیست واسه مردن هم خوب نیست ترس از این داشتم که راهنمام حرف هامو تو ذهنش مرور کنه ترس داشتم نتونم اعتماد کنم وترس ها منو از پا دربیارن ترس از این داشتم نکنه بهتر نشم چون موجی از امید به اینکه هر قدمی تاثیری در زندگیم میزاره تو وجودم بود بهنه هام این ترس هام بودن
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر9 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 1: چه بهانه یا دست اویزی در مورد کارکرد قدم پنجم دارم ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱، ۰۴:۳۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان