امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 44: آيا شرايطي وجود دارد كه فكر كنم نميتوانم در حاليكه پاك هستم با آن روبرو شوم
خیر ، برای من خیلی شرایط های سختی و وحشتناکی در زندگی پیش اومده و مواد مصرف نکردم
(مثل : از دست دادن پدر ـ طلاق ـ دوری از فرزندانم ـ از دست دادن سرمایه زندگی و بیکاری )
چون این را متوجه شده ام مصرف مواد مشکلی را حل نخواهد کرد بلکه مرا دچار مشکلات بررگتری خواهد کرد .
این سوال میخواهد مرا به این تفکر بکشاند که در پس ذهنم بهانه یا دست آویزی وجود دارد که بخواهد مرا به گذشته دردناکم سوق دهد یا اینکه ممکن است شرایط های سخت روزمره زندگی مرا دوباره به گذشته باز گرداند .
این سوال طور دیگری هم برای من معنی دارد اینکه من یادم باشد شتر نیستم که در کوهانم بهبودی ذخیره کنم برنامه یک برنامه روزانه است و باید بصورت روزانه هم عملکرد داشته باشم (جلسه ، قدم ، مشورت ، یادگیری دانش برنامه به روز و عملکرد به تمام این آموزه ها ) تا وقتی دچار مشکلات زندگی شدم روش صحیح گذر کردن از مشکل را بدانم و یا بتوانم از این چالش ها گذر کنم .
HH
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 44: آيا شرايطي وجود دارد كه فكر كنم نميتوانم در حاليكه پاك هستم با آن روبرو شوم - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷، ۱۰:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان