امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 16 :ایا باور دارم که کارکرد قدم پنجم باعث بهتر شدن زندگی من می شود ؟چگونه ؟
بله، به این فرایند نیز اعتماد می‌کنم. در بدو ورود به انجمن به یک شخص و یک سری اصول اعتماد کردم و این باعث شد که زندگی‌ام رو به رشد شود و خودم هم به سمت روحانیت بروم. مطمئن هستم با کارکرد قدم پنجم در تمام مراحل زندگی تاثیرات مثبت آن را خواهم دید و رشد روحانی من متوقف نخواهد شد. در قدم‌های قبلی نیز تغییرات بسیاری اتفاق افتاد و باور من نیز در رابطه با فرایند بهبودی بیشتر شد. در قدم یک شناخت بیشتری در رابطه با بیماری پیدا کردم و با استفاده از اصول روحانی آن را در نقطه‌ای متوقف کردم. در قدم دو زمانی که درخواست کمک کردم آن را توسط نیروی برتر دریافت نمودم و با استفاده از همین اصول سلامت عقل نسبی به من بازگشت. در قدم سوم مهم‌ترین تصمیم زندگی خود را گرفتم و اراده و زندگی‌ام را به خداوند سپردم و با استفاده از اصول روحانی نهفته در این قدم مفهوم درست زندگی کردن را درک کردم در قدم چهارم علی‌رغم میل باطنی‌ام ترازنامه‌ای تنظیم کردم و با شخصیت واقعی و حقیقی خودم، آشناتر شدم، احساساتم را شناسایی کردم و راه بروز درست آنها را شناختم. در قدم پنجم در رفتار و الگوهایم تجدیدنظر کردم و این قدم در جهت تکمیل این فرایند به من کمک بسیاری کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 16 :ایا باور دارم که کارکرد قدم پنجم باعث بهتر شدن زندگی من می شود ؟چگونه ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۱۳، ۰۲:۱۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان