امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 17 :آیا از نگاه به نقش خود در شرایطی که باعث بوجود آمدن رنجش شده ، می ترسم ؟ چرا
من قبلا به دلیل عدم آگاهی از آرامشی که بعد از پیدا کردن نقش خودم در رنجش ها پیدا میکردم همیشه از نگاه به نقش خودم ترس و واهمه داشتم و یکی دیگر از عوامل ترسم این بود که بعد از پیدا کردن نقش خودم تغییر و ریشه رنجش ها در خودم بود و همیشه از تقصیر به گردن خود انداختن ترس داشتم.✌️
اما امروز با آگاهی که پیدا کرده ام
خیر ..?
چرا که با نگاه به نقش خودم ریشه رنجش هایم را پیدا میکنم و تمام حقیقت ها را می پذیرم که همین امر(پیدا کردن نقش خود و پذیرش حقایق) موجب آرامش در من میشود.✌️
واینکه از اکثر نواقص خود اعم از?خودخواهی ، خودپرستی ، خودمحوری ، حق بجانبی ، توقع ،مقایسه و خیلی نواقص دیگر.....
آگاهی پیدا میکنم و درصدد ترمیم آنها برمی آیم و آگاهی کمک میکند که من راحت تر نواقصم را برطرف کنم.✌️
دراصل وقتی به همه رنجشهايمان
نگاهی صادقانه بندازيم ميبينيم که باعث و بانی همه آنها خودمان بوده ایم و همه آنها درونی است.✌️
ودر اصل ما از خودمان رنجش داريم که دیگران را مقصر میدانیم?
توضیح اینکه ما باید کمال جو باشیم نه کمال طلب.?
چرا که کمال جوی باعث میشود من خودم را به عنوان یک انسان بپذیرم و فروتن شوم.✌️

رنجش احساسی است که ماندگار است و هر زمان در شرایط آن قرار میگیریم رنجش عود میکند
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 17 :آیا از نگاه به نقش خود در شرایطی که باعث بوجود آمدن رنجش شده ، می ترسم ؟ چرا - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۴، ۰۹:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان