امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 19: در رنجشهایم ، چه طرح ، زمینه ، یا ریشه ای را می بینیم که بارها تکرار شده ؟
من به دلیل بیماری اعتیاد و احساسی بودنم معمولا باکوچک ترین چیز رنجش به دل میگرفتم و این ذات بیماری من بود .?
اما یکسری چیزها بوده اند که بیشترین نقش در رنجش های من داشته اند و هر رنجشی را که امروز ریشه یابی میکنم میبینم در اکثر این رنجش ها طرح ، زمینه و ریشه هایی وجود دارند که بارهای زیادی تکرار شده اند.?
طرح و زمینه هایی مانند نقشه کشی(که وقتی به آن نقشه که کشیده بودم نمی رسیدم رنجش پیدا میکردم)?
غرور--توقع--حق بجانبی-احساس حقارت و قربانی شدن--محاسبات غلط--انتظار--بدبینی--خودخواهی و خودمحور و خیلی چیزهای دیگر که همه آنها ریشه در ترس من دارند.✌️
بعضی رنجش ها اصلا وقتی ریشه آنها را نگاه میکنم میبینم هیچ نقشی نداشتم و فقط ذهن من موجب بوجودآمدن آنها بوده است.✌️
خلاصه من باید ریشه رنجش هایم را پیدا کنم و روی آنها کار کنم که بتوانم قوی شوم که کوچکترین چیزها موجب پیدایش رنجش در من نشوند.?
در گذشته وقتی از ما سواستفاده میکردند مثلا? کتک میزدند--برادرم غذای بیشتری میخورد--کمتر به من بهاء میدادند اینها از جمله عواملی بودند که موجب رنجش در من میشدند?
در گذشته به دلیل اینکه نتوانستم استعدادهای خود را بروز دهیم و دیگران را مانع رشد خود می دیدیم یا واقعا مانع بودنداینها موجب رنجش امروز من است که از خیلی ها بدم میاد✌️✌️
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 19: در رنجشهایم ، چه طرح ، زمینه ، یا ریشه ای را می بینیم که بارها تکرار شده ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۴، ۰۹:۲۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان