امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 34: نگاه کردن به ، یا افشاء شدن چه چیز ، بیشترین ترس را در من بوجود می آورد ؟
با سلام....
نگاه کردن به اشتباهاتی که از سر نا آگاهی انجام دادم ، نقصهایم و نوع نگاهم به جنس مخالف ، دروغهایی که به خانواده ام گفتم ، پولهای ناسالمی که بدست آوردم ، افکارم و چیزهایی که به آنها در طول روز فکر میکنم ، روابطه نا سالمی که داشتم یا دارم ، دروغهایی در جلسه مشارکت کردم ، دروغهایی که به راهنما گفتم ، سوءاستفاده هایی که از من شد ......
فکر میکنم مورد تنفر اطرافیان قرار میگیرم ، رهجوهایم مرا ترک میکنند ، دستگیر میشوم ، خانواده شغل یا موقعیت اجتماعی خود را از دست میدهم ، احساس بدی نسبت خودم پیدا میکنم و بهبودی را رها میکنم،

اما باید بدانم که قرار نیست این موارد را به همه بگویم قرار است با کمک فقط راهنما نگاهی به ترسهایم بیندازم ببینم چه ترسهایی از دیروز تا امروز وجود دارند که باعث شده خودم را مورد اذیت و آزار و قضاوتهای بیرحمانه قرار بدم یا در حال انجام چه کارهایی هستم که ممکن است بهبودی مرا بخطر بیاندازد.
خیلی از ترسهای من تصورات باطل و نگاه غلط خودم به خودم و اطرافم میباشد که در این سوال به آنها میپردازم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، AminSabouri

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 34: نگاه کردن به ، یا افشاء شدن چه چیز ، بیشترین ترس را در من بوجود می آورد ؟ - توسط بَرمک - ۱۴۰۰/۴/۳۰، ۰۳:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان