امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال47: درباره افرادی که برای آنها و یا با آنها کار می کرده ام ، چه احساسی دارم ؟
با سلام....
در شرایط مختلف و صاحب کارهای مختلف احساسات مختلفی داشتم.
گاهی اعتقاد داشتم کارخانه رو شاخ من میجرخد و اگر من نباشم کارخانه لَنگ میشود به همین خاطر توقعات بیجا و تصورات باطل به سراغم میامد و انتظار داشتم هر چه میخواهم نه نگوید و وقتی نه میشنیدم احساس قربانی شدن میکردم و شروع میکردم به خرابکاری به خودم میگفتم حالا که او از کیفیت میدزد من هم از کارش میدزدم چوب لای چرخ تولید میکردم در شراکت دوست داشتم حرف آخر را من بزنم و تصمیم نهایی را من بگیرم البته در منافع خیلی مشکل نداشتم ولی در ریاست معمولا دوست داشتم من رئیس باشم.
من پر از کارهای نیمه تمام هستم اصلا چرا من در اخلاقیات ، اعتقادات و رفتارهای کاری با خودم در صلح نیستم؟ چون خودم ، جایگاهم ، توانایی هایم ، الویتهایم و بضاعتی که دارم را نمیپذیرم و همیشه میخواهم در کارم اولین باشم چه در جایگاه کارگر و چه در جایگاه کارفرما آنجاییکه باید شاگرد باشم اوستا میشوم و برعکس.
اما امروز با در نظر گرفتن شرایطم خود واقعی ام را میپذیرم به قوانین کار احترام میگذارم و سعی میکنم نه بیشتر و نه کمتر باشم منافع مشترک خودم و محیط کارم را در نظر میگیرم و این باعث شده تا انروز حدود ۱۱ سال است که در یک جا کار میکنم و کارفرمایم تا حدودی از من راضیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin1 ، حـمـیـد ، ناظر10

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال47: درباره افرادی که برای آنها و یا با آنها کار می کرده ام ، چه احساسی دارم ؟ - توسط بَرمک - ۱۴۰۰/۵/۸، ۰۷:۳۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان