امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 76 : چگونه برای خود و دیگران اهمیت قائل می شوم ؟
اهمیت قائل شدن برای دیگران از اهمیت قائل شدن از خود آغاز میشود. زمانی که من معتاد یاد میگیرم که ارزش و اهمیت خود در چه چیزهای ظاهر میشود متوجه ارزش و اهمیت دیگران در مد نظرم مجسم میشود  من اول به یک ظاهر آراسته اهمیت میدم وبا داشته های موجود به آن اهمیت میدهم مثال نظافت خودم را رعایت میکنم و سعی میکنم طرز لباس پوشیدن خود را منظم کنم اصلاح مو و سرو صورت حمام وخیلی چیز های ظاهری دیگه و سعی میکنم لباس کار را از لباس در جمع بودن را جدا کنم  دوم برنامه داشته باشم سوم وقت شناس باشم و همیشه به دیگران احترام بگذارم و نهایت ادب را به دیگران انتقال دهم. و سعی کنم در جمع شنونده باشم و بگذارم تا از من سئوال شود ودر حرف دیگران سرک نکشم ودر نهایت کسی را کنترل نکنم و کسی را هم قضاوت نکنم واز شوخی های رکیک در جمع خودداری کنم و سعی کنم کسی را سرزنش و تحقیر نکنم همین چیزهای بنظر کوچک پیامدهای خیلی بزرگی در پی دارن درنهایت اگر به خودت اهمیت قائل شدی برای دیگران هم دارای اهمیت می شوی وهم  اهمیت و ارزش به دیگران می گذاری.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 76 : چگونه برای خود و دیگران اهمیت قائل می شوم ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۴، ۱۲:۱۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان