امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 80: به کدامیک از اهدافم دست پیدا کرده ام ؟ آیا هدفهای دیگری دارم که بدنبال تحقق
_فقط برای امروز،قطع مصرف کرده ویک انجمنی شده ام وفرزندان خوب وباسوادی تحویل این مملکت داده ام شغل ودرآمدحلال دارم احترام واعتبارم برگشته وخیلی جاهابمن اعتمادمیکنند پس انداز دارم واول بخداوبعدبه خودم متکی هستم به چندسفرروحانی که آرزویشان راداشته ام رفته ام، بخودم ،خانواده وهمدردانم خدمت میکنم،قانون رارعایت میکنم دیگر ضدقانون وقانون گریزنیستم،12 قدم و 12 سنت راکارکرده ام راهنمای همدردانم شده ودرقالب چند گروه درمقاطع مختلف قدمها را انتقال میدهم به یک تعادل نسبی رسیده ام وخیلی کم عصبی شده وکمتر دروغ میگویم،دست ازیکسری ازوابستگی هایم برداشته ام قندوشکرونیکوتین به هرشکلی ونمک مصرف نمیکنم...
بله،میخواهم کارم راگسترش دهم فرزندانم را دامادکنم،ومحیطی آرامتر برای خودم وخانواده ام فراهم کنم.
واقدامات من: اول برای هرکاریکه میخواهم انجام دهم دعا میکنم که خداوندمسیرم راروشن کندوبعد شناسایی اهدافم برحسب نیازهایم،باالویت بندی و برنامه ریزی کردن وروی آنهامتمرکز شدن واینکه هدفهایم قابل دسترسی باشد بادرنظرگرفتن توانایی ها وامکاناتم وشناسایی ریسک ها وخطرات آن کار ومشورت با اهل آن کاروآنگاه اقدام وعمل نمودن واستفاده از فرصتهای روزانه وبررسی کردن ابزارهایم وآنگاه حرکت مستمردرراه رسیدن به اهدافم.
برای تحقق ورسیدن به اهدافمان،نیاز به آگاهی وانگیزه وابزارصحیح داریم
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 80: به کدامیک از اهدافم دست پیدا کرده ام ؟ آیا هدفهای دیگری دارم که بدنبال تحقق - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۰/۱۹، ۱۱:۳۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان