امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 2. چه تجربه ای از اولین جلسه خود دارم ؟ بعضی از چیزها که تجربه کردم و کمک کرد
با سلام خدمت کلیه ی همدردان عزیز
اولین تجربه ی من در تابستان 1384 رخ داد. من در ماموریت کاری در خارج از کشور بودم و تابستان آن سال یعنی از 1 تیر 84 تا 15 شهریور به مرخصی آمده بودم. پسر عمویم که اعتیاد فعالی داشت من را با این انجمن آشنا کرد.با هم به جلسه رفتیم. در بدو ورود خوشامدگو ضمن در آغوش گرفتن ما با خطاب کردن ما به عنوان معتاد به ما خوش آمد گفت. موجی از تعجب و شعف مرا در بر گرفته بود.در جلسه همدردان به برون ریزی شخصی ترین اسرار خود نمودند. هم متعجب بودم از اینکه کسی خصوصی ترین رازهای خود را در ملاء عام بیان می کند و هم تحسین نشان می کردم. بعد از جلسه چند تا از نشریات را خریداری کردم و مطالعه نمودم. از این روش و برنامه خوشم آمد. بعد از 45 روز عازم کشور محل ماموریتم شدم.دیگری به سراغ این انجمن نرفتم. فقط یک هفته در سال 88 به انجمن نیکوتینی های گمنام رفتم و بعد از مدتی قطع مصرف، لغزش کردم و عطایش را به لغایش بخشیدم. شاید شایسته یا برگزیده نبودم. ایام گذشت تا اردیبهشت ماه 1400 که با عجز و ناتوانی در اداره ی زندگی مان خود را به انجمن رساندم. شکر خدا و به لطف دوستان بهبودی تا الان 32 روز قطع مصرف مواد مخدر دارم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 2. چه تجربه ای از اولین جلسه خود دارم ؟ بعضی از چیزها که تجربه کردم و کمک کرد - توسط Hossein1353 - ۱۴۰۰/۳/۱۵، ۰۹:۲۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان