امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 2: آیا نیاز به تأمل و مشورت با راهنمای خود را قبل از آغاز جبران خسارت ، تشخیص می
_بیماری ومرضم راپذیرفته ام همچنین نداشتن سلامت عقلم رامیدانم که خیلی ازاوقات خودمحورمیشوم گاهاعجول شده وصبرم راازدست میدهم دریچه افکارم بسته شده وفکرم دیگرخوب کارنمیکند به همین دلیل هم است که قبل ازانجام هرکاری باراهنمایم مشورت میکنم.من درقدم 8فقط بایدلیست صدماتی راکه زده ام راتهیه کنم وهیچگونه پیش داوری درموردجبران خسارت نکنم ،جبران خسارت درقدم 9میباشد آن هم بامشورت وصلاحدید راهنمایم نه باکله وفکربیمارخودم وبدون هرگونه خودمحوری کردن .
درضمن جبران خسارتهایم نبایدبخاطر تجدیدخاطره وراهی برای برقراری دوباره رابطه ولذت طلبی وسوءاستفاده وراه باز کردن برای خسارت زدن های جدید باشد.
مامیخواهیم الگوهای رفتاری غلط واشتباه خود را اصلاح کنیم.
مادرقدم9بانظرراهنمایمان خودراآماده میکنیم برای جبران کردن خسارتهایی که لیست کرده ایم آن هم باصبروتأمل ومشورتی که باراهنمایمان انجام میدهیم وطبق صلاحدید او وآن هم جبران خسارتهایی که راهنمایمان صلاح بداند وخودمان به هیچ عنوان به تنهایی وشتابزده عمل نمیکنیم.
دراین قدم اصلا قرارنیست ازکسی جبران خسارت کنیم بلکه فقط باید ازخداوند کمک گرفته ولیستی ازتمام کسانی که به آنهاصدمه زده ایم راتهیه کنیم.
مافقط برای امروز زندگی میکنیم.?
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 2: آیا نیاز به تأمل و مشورت با راهنمای خود را قبل از آغاز جبران خسارت ، تشخیص می - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۱/۱/۱۶، ۱۰:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان