امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 2: هدف از ادامه ترازنامه شخصی چیست ؟
هر روز شرایط خاص خودش را دارد و باید همان موقع در موردش اقدام شود، بیماری من به گونه ای است که هر لحظه آماده بازگشت میباشد و اگر با ادامه ندادن نوشتن ترازنامه به فعالیت آن پی نبرم باعث میشود بیماریم فعال شده و دو باره در چرخه معیوب بیماری قرار بگیرم، مانند: تنبلی و تاییدطلبی و باری بهرجهت زندگی کردن و احساس دانایی و توانایی و لذت طلبی ، که بزرگترین و زیرک ترین دشمن بهبودیم میباشند و به مرور باعث میشود تا از مسیر بهبودی به چرخه نابودی کشانده شویم. ترازنامه نویسی کمک میکند کمتر رنجش بگیرم و نارضایتی و خودفریبی وخودتخریبی ام از فعالیت بیفتند، اصول روحانی قدمها را در زندگی بکار ببرم، زندگیم را روزانه به نیروی برترم بسپارم ، تسلیم و فروتنی ام عمیق تر شود، منضبط ترشوم، پشتکارم بیشترشده و برنامه ریزی روزانه داشته باشم ، دریچه افکارم بازتر شده و تغییرات مثبت و منفی خودم را بهتر ببینم و چگونگی انجام ندادن مجدد اشتباهاتم را پیدا کنم، و در نهایت باعث میشود تا از حال معنوی و روحانی ام حفظ و حراست کنم و روزی روحانی داشته باشم. 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر10 ، ناظر۱۶ ، ناظر20 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 2: هدف از ادامه ترازنامه شخصی چیست ؟ - توسط mosafer8707 - ۱۴۰۲/۷/۲۹، ۰۶:۵۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان