امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. من چگونه به سعادت و بهبودي گروه هايي كه در آنها شركت مي كنم ، اعانه مي كنم؟ از چه
من میتوانم خود اتکا باشم در این صورت میتوانم باشرکت کردن جلسات اداری .پایان ماه از لحاظ وقت.نظر و ایده در سعادت وبهبودی گروه شریک باشم..اعانه کردن دونوع میباشد یکی مالی ویکی معنوی از لحاظ معنوی برقراری امنیت جلسه ..طریقه اصولی مشارکت یعنی رساندن پیام عشق وامید خدمت کردن بخصوص در جلسات نو پا بعضی مواقه گردانندگی در جلسات دور افتاده وبرداشتم یک بار از دوش انجمن... اویل ورودم همیشه این سوال برام پیش میامد که داستان سبد وسنت هفت چیست اما امروز با خواندن نشریات وخدمت کردن جواب سوالم را گرفتم اینکه من مسئول بهبودیم هستم وبهبودی من به وحدت ان ای بستگی دارد پس اگر من مستحق بهبودی هستم دوستان همدردم در تمام مراکز ها در شهرهای دور افتاده وحتی کشور های دیگه هم حق داشتن نشریات جلسه وهمه چیزهایکه لازمه بهبودی است هستنند ..من آموختم که هر چقدر از سالهای پاکی ام بگذرد مسئولیتم در قبال انجمن ودیگران بیشتر میشود من سهم منسفانه ام را اعانه میکنم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 1. من چگونه به سعادت و بهبودي گروه هايي كه در آنها شركت مي كنم ، اعانه مي كنم؟ از چه - توسط افشین1925 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴، ۰۹:۰۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان