امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. زماني كه تازه وارد بودم درك من از رهايي از اعتياد فعال چه بود؟ درك من امروز چگونه
مابه دنبال قطع مصرف موادمخدربودیم تاپاک زندگی کنیم ولی موفق نشدیم.هدف مااین بودکه پاکی درازمدت راتجربه کنیم من امروز رهایی ازاعتیادخودم راجشن میگیرم تابتوانم به دیگران کمک کنم سعی مابایداین باشددرانتقال پیام شهرت پیداکنیم باخدمت کردن وخدمت ایثارگرانه ازخودمان عبورکنیم.تازه واردزمانی که رجوع میکندفقط برای قطع مصرف میایدکه راهش چگونه استکمکNAبه من درحال ترک ماندن است به مرورزمان متوجه شدم که برنامه NAچیزی فراترازقطع مصرف است.امروزه خودم به صورت کارکردقدمهای12گانه متوجه شدم بین بهبودی وپاکی تفاوت زیادی وجودداردبجای بیشتردنبال پاکی باشم دنبال بهبودی هستم.سنت5فقط مخصوص تازه واردنیست بلکه دراختیه=ار همه اعضا میباشدبهبودی ماراازواقعیتهای زندگی بدورنمیکندممکن است اتفاقات خوب یابدبرایمان بیفتداگرهراتفاقی بیفتدمن مصرف نمیکنم بایدپذیرش رابالابردتاامیدازبین نرود.

مابه دنبال قطع مصرف موادمخدربودیم تاپاک زندگی کنیم ولی موفق نشدیم.هدف مااین بودکه پاکی درازمدت راتجربه کنیم من امروز رهایی ازاعتیادخودم راجشن میگیرم تابتوانم به دیگران کمک کنم سعی مابایداین باشددرانتقال پیام شهرت پیداکنیم باخدمت کردن وخدمت ایثارگرانه ازخودمان عبورکنیم.تازه واردزمانی که رجوع میکندفقط برای قطع مصرف میایدکه راهش چگونه استکمکNAبه من درحال ترک ماندن است به مرورزمان متوجه شدم که برنامه NAچیزی فراترازقطع مصرف است.امروزه خودم به صورت کارکردقدمهای12گانه متوجه شدم بین بهبودی وپاکی تفاوت زیادی وجودداردبجای بیشتردنبال پاکی باشم دنبال بهبودی هستم.سنت5فقط مخصوص تازه واردنیست بلکه دراختیار همه اعضا میباشدبهبودی ماراازواقعیتهای زندگی بدورنمیکندممکن است اتفاقات خوب یابدبرایمان بیفتداگرهراتفاقی بیفتدمن مصرف نمیکنم بایدپذیرش رابالابردتاامیدازبین نرود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر2 ، jahad ، حمید44

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 4. زماني كه تازه وارد بودم درك من از رهايي از اعتياد فعال چه بود؟ درك من امروز چگونه - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۱/۱۷، ۰۵:۵۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان