امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 65 : آیا با کارهایی که باید انجام دهم تا پاک بمانم ، آشتی نموده ام؟
با سلام....
تا حدود زیادی بله.چون غیر از این باشد هنوز بهبودی را به عنوان آخرین راه برای زندگی کردن نپذیرفته ام،یعنی تمام سوالات قدم یک را تا اینجا فقط دفتر سیاه کردم.
درست است که ورودم و ماندنم و رفتنم تمایلی ست اما برای پاک ماندن تمایل خالی برایم کافی نیست برای پاک ماندن بایدها را باید رعایت کنم.
مثلا...باید همه آدمها را دوست داشته باشم مگر خلاف آن ثابت شود ، مثلا ببینم برای پاک نماندن چه دلیلی دارم که مصرف را برایم توجیه میکند؟؟آنرا با راهنما درمیان بگذارم این خودش یکی از باید هاست.
در کل آنجایکه از پرهیز انرژی میگیرم در صلح و آشتیم.ولی کارهایکه نباید انجام بدم و دلیل لازم برای انجام ندادنشان ندارم در جنگ هستم.گاهی هم در برابر کار های که از روی جبر و ترس و غیره انجام میدهم ولی برایم سخت است انرژی هدر میدهم و در جنگم مثل قطع رابطه ، پرخوری ، خودمحوری ولی برای پاک ماندن به آنها تن میدهم برای پاک ماندن باید به عزت نفس خودم احترام بگذارم.سوال میخواهد به من بفهماند که آیا باور کردم که اعتیاد زورش از من بیشتر است یا نه.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 65 : آیا با کارهایی که باید انجام دهم تا پاک بمانم ، آشتی نموده ام؟ - توسط بَرمک - ۱۳۹۹/۶/۶، ۰۵:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان