امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7. بازگو کردنِ چه چیزهایی در بیرونِ جلسه مناسب بوده و چه چیزهایی باید درجلسه باقی گذا
انرژی فقط برای یک امروز پاک ماندن و اجرای اصول تجربه نیرو امید و احساسات همدردی و همسانی و همدلی
مهمترین چیزهایی هستند که میتوان از یک جلسه گرفت و هر چیزی که بوی غرایض را بدهد و به شخصیت مربوط شود
و به شکستن گمنامی منتهی شود باد پشت در بسته جلسات خاک شود
گمنامی انتقال پیام تجربه نیرو امید بدون توجه به ماهیت پیام رسان است و ما در گمنامی به گفته و نوشته و نام یک
عضو یا یک شخص رجوع نمیکنیم و درمورد هر چیزی غیر از بهبودی صحبت نمیکنیم ولی راز داری معموا یک چیز
شخصیست که با من در میان گذاشته میشود و ماهیت احساسی دارد من اهتقادم این است که کسی که گمنامی را رعایت
میکند مطمعنا رازدار خوبی هم هست
فقط شنوا بودن و خاک کردن هرچیزی حتی اگر با اصول و عقاید ما جور در نیاید چون ما هم درد هستیم ولی هم درک
نیستیم و درکما شخصی و در د ما گروهی هست پس پیام گروه در دل من جای دارد با هم شخصیتی که گفته شود
پیام عشق و امید تجربه هاى اعضاء و در کل هرصحبت یا تجربه اى که به بهتر شدن زندگى ما کمک میکند و هر چیز
دیگر را در همانجا باقى میگزاریم در ضمن اینکه ما به پیام و صحبت ها توجه میکنیم نه به شخصى که پیام میدهد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 7. بازگو کردنِ چه چیزهایی در بیرونِ جلسه مناسب بوده و چه چیزهایی باید درجلسه باقی گذا - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۴/۱۷، ۰۵:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان