امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 47:امروز چه چیزی دارم که برای آن شکرگزار هستم ؟
سوال 47:امروز چه چیزی دارم که برای آن شکرگزار هستم ؟
پاسخ
داشته ها دارایی های مادی و معنوی مان
را یادآوری می کنیم که بیشمار است..

احساس صداقت و روشن بینی و فروتنی
در تنظیم لیست فوق کمک بسیاری 
می کند.

برای ما معتادان چه چیزی بالاتر از پاکی
و شناخت راه بهبودی ، چه چیزی مهمتر
از آشنایی ما با برنامه و شناخت راه
رسیدن به خداوند . تغییر ما از یک انسان
کامل منفی به انسانی مثبت و ثمر بخش
برای خود و دیگران ، مورد اعتماد و
اطمینان بودن دیگران .

اهمیت داشتن ما برای دیگران ، اینها و
دهها مورد دیگر چیزهایی هستند که ما
برای داشتن آنها شکرگذار خداوند
هستیم . ( خانواده ، شغل و سلامتی )
وغیره
پاسخ
مهمترین هدیه ای که خدا به من داده است اینست که حدود 12 سال است که دیگر مواد مخدر مصرف نمیکنم.شاید باورش سخت باشد اما واقعا یادم رفته چطور مواد مخدر مصرف میکردم.دوستان خوب.اعتبار از دست دادن رفتارهای معتاد گونه بخشی از داشته هایم هستند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، حـمـیـد ، آریا داریوش ، محمد خدمتگزار
سلام.
پاکی.زندگی بدون مواد.درامد.فرزندان خوب
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، آریا داریوش ، محمد خدمتگزار
حس قدردانی ام رادوست دارم.شاکروسپاسگزارموهبتهای الهی هستم وهمیشه ودرهمه حال بانیروی برترم درارتباط هستم.سلامتی وپاکی وبهبودیم بالاترین ثروت هاست برایم و انجمن واصول روحانی وقدمها رابا ارزشترین چیزهای زندگیم میدانم.
ازکل زندگیم باتمام کمبودها ومشکلاتش رضایت دارم.دوستان واطرافیان وخانواده ام را عاشقانه دوست دارم واز جاری کردن اصول روحانی درزندگیم واقعأ خوشحالم.از افسوس ورنجش وکینه وانتقامجویی دروجودم خبری نیست.اعتقادات وباورهایم رادوست دارم.به اندازه لیاقت واقدام وعملم در زندگی مادیات دارم.فرزندان خوبی دارم، خانواده خوبی دارم،امروزه هدفمند وبا وقار وآبرومند زندگی میکنم.
دیگرجنگی ندارم ودرصلح وآرامش زندگی میکنم.خداوندابخاطر تمام داده هایت شکرگزارهستم.
امروز،برای تولد هشتمین سال زندگی دوباره ام ازخداوند تشکر میکنم.
پاسخ
سلام
هر چیزی که در بهبودی به من داده شده نیاز به قدر دانی و شکر گذاری است.من بابت چیزهایی که از پاک بودن سرچشمه گرفته شده
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، آریا داریوش
چیز های خوبی دارم که از بابت آنها شاکرم ،پاکی از مواد مخدر و سلامتی که دارم و خانواده خوبی که همواره مرا دوست دارنند و دوستان پاکی که از وجودشان استفاده می کنم
حس قدردانی ام رادوست دارم.شاکروسپاسگزارموهبتهای الهی هستم وهمیشه ودرهمه حال بانیروی برترم درارتباط هستم.سلامتی وپاکی وبهبودیم بالاترین ثروت هاست برایم و انجمن واصول روحانی وقدمها رابا ارزشترین چیزهای زندگیم میدانم.
ازکل زندگیم باتمام کمبودها ومشکلاتش رضایت دارم.دوستان واطرافیان وخانواده ام را عاشقانه دوست دارم واز جاری کردن اصول روحانی درزندگیم واقعأ خوشحالم.از افسوس ورنجش وکینه وانتقامجویی دروجودم خبری نیست.اعتقادات وباورهایم رادوست دارم.به اندازه لیاقت واقدام وعملم در زندگی مادیات دارم.فرزندان خوبی دارم، خانواده خوبی دارم،امروزه هدفمند وبا وقار وآبرومند زندگی میکنم.
دیگرجنگی ندارم ودرصلح وآرامش زندگی میکنم.خداوندابخاطر تمام داده هایت شکرگزارهستم.
امروز،برای تولد دهمین سال زندگی دوباره ام ازخداوند تشکر میکنم.
خدایا،دوستت دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
پاکی وسلامتی  خانواده ای عالی انرژی خوب وپرامید
دوستان وروابط کارامداخلاق خوب وانرژی مثبت
تمام زندگیم داشته هام فرزندانم خداوند
جلسه وراهنمایی بسیارخوب وارتباط خودم بااطراف وداشته ها
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
درود به دوستان همدردم

پاکی
بهبودی
خانواده
نیروی برتر
اعتبار در بین مردم
شغل
درآمد
سلامتی
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
سلام

=-زمانی من فقط دنبال مصرف و مرگ بودم- این که امروز هستم تمام آرزوهایم نیست اما از گذشته تلخ مصرف خیلی بهتر است- با وجود بیماری هایم همچنان دارم زندگی می نمایم.با وجود مشکلات عدیده خدماتی همچنان خدمت می نمایم و اینها جای سپاسگذاری دارد...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، آریا داریوش ، ناظر10
پاکی...بهبودی...خانواده...درآمد...اعتبار...جسم سالم...آگاهی که بهم داده
و وجود پر از برکت خودش
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10
درود به دوستان همدردم
  • زنده ام
  • پاک هستم
  • هیچ دودی مصرف نمی کنم
  • اسیر کاسب و گرفتار بازداشتگاه نیستم
  • با خانواده ام رابطه خوبی دارم
  • همسر و فرزندم
  • تلاشی که میتونم بکنم
  • اعتباری که کسب کردم
  • شغلم
  • دوستان بهبودی
  • راهنمام
و ...

من یک لیست شکرگزاری تهیه کره ام، و هر وقت که هیچ کدام از ابزارها برایم کار نمیکند یا موثر واقع نمیشه، نگاه کردن به لیست شکرگزاری منو آروم میکنه و یادم میاره که با ورود به انجمن چه دستاوردهای مادی و معنوی داشته ام. (البته کار من نبود و لطف کائنات و نیروی برتر انجمن بود)
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10
سلام

==پاکی- خانواده- فرزندان خوب وشلوغ وفضول - بیماری که من را نسبت به سلامتی ام متعهد می نماید...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
سلام
دارایی های من بیشتر از اصول روحانی هستند.هر چیزی که من بدست آوردم نیاز به شکر گذاری دارد.من باید بتوانم شکر گذاری نمایم که امروز  آشفتگی های زندگیم دغدغه مواد مخدر نیستند...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
 سلام

هر چیزی که امروز دارم باید شکر گذار باشم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان