امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5-چه زمان هایی احساس می شود که یک بحث و مسئله در انجمن دارد به یک بحث اجتماعی تبدیل م
5-چه زمان هایی احساس می شود که یک بحث و مسئله در انجمن دارد به یک بحث اجتماعی تبدیل می شود؟ در اوقاتی که یک تضاد و عدم توافق درNA بسیار شدید می شود و به نظر غیرقابل حل می آید،من چه کاری انجام می دهم؟چگونه از قضاوت و انزوا اجتناب می کنم؟
پاسخ
ابزارعقایدشخصی بحث برانگیزمیباشد.سنت10تکلیف مارادرموردمسایل خارجی روشن کرده است.من درموردبیشترموضوعات عقایدی دارم اما درموردبهبودیم فقط بروی NAتمرکزدارم درموردراهنمایم هم همینطور.مقایسه NAباNGOهای دیگرخطرناک است.من بایدازابزارعقایدشخصی اجتناب ورزم فقط بایدبه NAبپردازم درک دعای ارامش درسنت10موثراست مااعضاحتی درزمانهای اشوب وفشارهای عمومی هم توجه بیشتری برای حفظ  واحترام قایل شدن برای سنت10 داریم مباحثات میتواندیک دام باشداگربرای ان تمرین نکنیم ازمسیرخارج میشویم.من فقط بایددرموردتجربیات خودم نواقص خودم بهبودی خودم مشکل خودم دنبال کمک باشم.زمانیکه تحت تاثیرمسایل خارجی هستم احساسات منفی رادر درون خودم تجربه میکنم راواردانجمن نکنم.
پاسخ
سلام
زمانی که من انجمن را وارد مسائلی مثل حرفه ایی ها و دخالت در کارهای حرفه ایی ها و مسائل سیاسی و مسائل خارج از پیام انجمن معتادان گمنام باشد می شود بحث برانگیز می شود.
دخالت نکردن در این مسائل و تحمیل نکردن عقایدم.
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، ناظر20

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان