امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3-چه چیزهایی از نظر NA مسایل خارجی هستند؟اگر من تحت تاثیر هریک از این مسائل قرارگیرم،
3-چه چیزهایی از نظر NA مسایل خارجی هستند؟اگر من تحت تاثیر هریک از این مسائل قرارگیرم،چگونه می توانم با احترام گذاشتن به سنت ده درباره آن مشارکت کنم؟آیا تاکنون مسایل خارجی برای من تضاد و عدم اتحاد در جلسات بوجود آورده است؟
پاسخ
نگرش سیاست جامعه درمورددرمان اعتیادوهرچیزی که خارج ازحدومرزNA باشدوهرچیزی که خارج ازتجربه باشدمسایل خارجی میگویند.خانه هایی بهبودی کمپ هازبان رنگ پوست سن نزادجنسیت نوع موادداراییونداری همه مسائل خارجی محسوب میشوند.موسسات بازپروری سیاستهای کلی درموردموادمخدریابیماریهی دیگر راجع به اعتیادهستندمادخالت نمیکنیم ماخنثی بودن خودراکاملادرتمام اموراعلام میکنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، آریا داریوش
سلام
هر چیزی خارج از مساله انجمن معتادان گمنام که اعتیاد وبهبودی است مساله خارجی محسوب می گردد.مسائل اعتقادی-سیاسی و...
وقتی من از مشکلات مالی تحت فشار هستم می توانم به سادگی وبدون محکوم کردن ویا قضاوت در مورد کسی وجایی از این احساس صحبت کنم.
خیر
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، ناظر20
سلام
چه چیزهایی از نظر NA مسایل خارجی هستند؟
مسائلی که از حوزه اعتیاد وبهبودی خارج باشد
-اگر من تحت تاثیر هریک از این مسائل قرارگیرم،چگونه می توانم با احترام گذاشتن به سنت ده درباره آن مشارکت کنم؟
البته بهتراست که من این مسائل را با راهنمای خود در میان بگذارم اما اگر بخواهم در جلسات آن را مشارکت نمایم نام ونشان را نمی گوییم و خلاصه وار مشارکت می نمایم.
-آیا تاکنون مسایل خارجی برای من تضاد و عدم اتحاد در جلسات بوجود آورده است؟
خیر با اصول انجمن و راهنمایی راهنما درگیر نگردیدم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر20

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان