امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-چه چیزهایی در دیگر جنبه های زندگی من مباحث داخلی به نظر می رسد؟چگونه تشخیص می دهم
چه چیزهایی در دیگر جنبه های زندگی من مباحث داخلی به نظر می رسد؟چگونه تشخیص می دهم چه مسایلی مربوط به جنبه های مختلف زندگی من است و چه مسایلی مربوط نیست؟
پاسخ
مباحث داخلی در این سوال از نظر من زندگی شخصی و خارج از انجمنه ... روابطم با همسرم و فرزندانم...روابطم با آدمها و ارگانهایی که باهاشون
سرو کار دارم و.... در کل میتونم بگم حضورم در انجمن باعث شده که شخصیت و ماهیت خوبی در اجتماع و خانواده داشته باشم تربیت فرزندانم ، نوع
کارم ، نوع فعالیت اجتماعی ام ، دین و مذهبی که دارم و خیلی از اموراتی که روزانه با آن سر کار دارم برای همان محل مبحث داخلی حساب میشود
.مباحث داخلی زندگی من مواردی هستند که مسعولیت آنها مستقیما به خودم مربوط میشود و نسبت به آنها تعهد دارم مثل خانواده ، فرزندان ، نوع تغذیه
و پوشاک و تفریحات و کار...یه سری مسایل که به خونواده خودم مربوط میشه وسهم وحق خودم دراجتماع اطرافم
ومسئولیتهایً معیشتی وحیثیتی وانجام ارزشهای موردقبولم به من مربوطه در زندگی شخصی من هرچیزی که به من ارتباطی نداشته باشد یا در چهارچوب
هدف و برنامه زندگی من نباشد مباحث خارجی محسوب میشود مثل زندگی دیگران و یا عقاید و شخصیت دیگران و
پاسخ
 سلام

در زندگی نیز مباحثی هستند که نباید در آنها شرایط آنها تغییر ایجاد کرد.من نباید مباحث که مربوط به داخل زندگی است را به بیرون زندگی ببرم و همچنین تداخل کار با زندگی ...
پاسخ
ضمن عرض سلام و صبح بخیر، به نظر من مسایلی که مستقیم به خود شخص برمیگردد (البته جنبه جسمی) داخلی هستند- جنبه های غیر جسمی مثل رفتاری جنبه خارجی را نیز شامل می شود. ولی مسایلی که بازتاب بیرونی و اجتماعی داشته باشد از حالت داخلی خارج می شود و می تواند باعث تبعاتی مثبت یا منفی شود.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان