امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-من این سنت را چگونه خارج از NA به کار گرفته ام؟ به چه روش هایی اصول این سنت افکار
-من این سنت را چگونه خارج از NA به کار گرفته ام؟ به چه روش هایی اصول این سنت افکار و اعمال مرا راهنمایی می کند؟   
پاسخ
ابراز عقیده نکردن در مورد مسایل خارج از ان ای همیشه به من کمک کرده تا ازحاشیه ها بدور باشم و پیام را شفاف تر وبدون دردسر واسه خودم و
معتادان گمنام برسانم ، اما سنت ها آموزش زندگی جمعی و گروهی را به من میدهند به کار گیری سنت ده در خارج از برنامه و در راستای هدف اصلی
برای من این است که در زمان ارایه خدمات و معرفی  NAتحت این نام ابراز عقیده ای نکنم و در اموری که هدف برنامه برای من تعریف نکرده دخالت
نکنم که با شکل گیری و تمرین این فرهنگ که در من نهادینه شده در امور شخصی هم با رعایت موازین و چهارچوب ها به عنوان یک شهروند حقوق
اجتماعی خودم را دنبال میکنم.من متوجه شدم در بین خانواده و اجتماع نزدیک دوروبرم من رو بعنوان یک انجمنی می شناسند و تا حرفی میزنم به na
ربطش میدهند پس سعی میکنم قبل از هر حرفی و یا انتقال عقیده ای مطمئن شوم که به عقیده انجمن ربط پیدا نمیکنه و بعدا عنوان میکنم و یا اصا اظهار
نظر نمیکنم .
در جوامع بزرگتر سعی میکنم فعالیتهای اجتماعی من با حفظ گمنامی باشه تا اعضایی که تازه وارد هستند و یا آگاهی درستی از انجمن ندارند فکر نکنند
naدر این خصوص عقیده و نظری دارد .به عنوان یک انجمنی رفتار و گفتارم سنجیده تر ازقبل باشه تا به خوشنامی naلطمه نزنم...روابطم با دنیای بیرون
عاقانه باشه ...و در زندگی شخصی خودم اصول روحانی این سنت به ویژه حوصله و تحمل رو به کار گرفته ام
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان