امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5-چگونه تشخیص میدهم که چه چیز باید با گروه درمیان گذاشته شود و چه چیز بین لایه های
5-چگونه تشخیص میدهم که چه چیز باید  با  گروه درمیان گذاشته شود و چه چیز بین لایه های خدماتی مطرح گردد؟برای دریافت اطلاعات قابل اتکا به کی و کجا مراجعه میکنم؟
پاسخ
هرسخن جایی وهرنکته مکانی داردماهرچیزهائی راکه گروه میخواهدبایدانجام داد.مثل چیپ وسکه گرفتن حفظ وحراست ازگروه پیگیری بهبودی شخصی تازه واردرادراغوش گرفتن اعانه کردن برای ساختار.خریدنشریات.گرفتن راهنماوگرفتن رهجو.مشارکت صحیح.جلسه باز.درساختاررساندن پیام به پوسته خارجیNA.گذاشتن جلسه برای زندان بیمارستان وکلینیکها بخشهای خارجی تهیه لوازمات مثل نشریات چیپ وسکه.برگزاری کارگاها.نشریات.پنفلتها اعضای قدیمی باتجربه خدمتگزاران.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، آریا داریوش
الف)در جلسات بهبودی گروه فقط نیرو تجربه و امید را در میان میگذارم و درجلسات اداری گروه هر چیزی که نیاز به پیام رسانی هر چه به بهتر گروه در طول ماه باشد مطرح میکنم . بطور کلی چیزی که تاثیر مستقیم بر گروه نداشته باشد مطرح نمیکنم و این به آگاهی فردی نیاز دارد .
ب) به رابط گروه در گروه مراجعه میکنم نه به اعضا یا راهنمام 
ما اطلاعاتمان را از جایی میگیریم که وجدان گروهی دنبالش باشه..مثلا اطلاعات در مورد هزینه های کمیته h&i از رابط میگیریم .اطلاعات هر لایه رو از رابط ان لایه درخواست میکنیم.بطور کلی از کتاب و لایه ساختاری و کنفرانس خدمات جهانی هم میتوانیم نسبت به نیازمان اطلاعات دریافت کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، آریا داریوش
سلام

---یکی از مشکلات ساختاری و گروه هی همین عم آگاهی مناسب گروه از اتفاقات درون ساختار ویا مشکلات بین خدمات و خدمتگذاران است که ترجیح می دهم به گروه اطلاعات کافی در مورد مشکلات ساختاری بدهم واز اعضاء گروه تجربه برای بهتر کردن مسائل می گیرم///
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان