امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3-در پستهای خدماتی خود در NA چگونه بین پاسخگویی،مسئولیت پذیری و اختیار داشتن تعادل بر
3-در پستهای خدماتی خود در NA چگونه بین پاسخگویی،مسئولیت پذیری و اختیار داشتن تعادل برقرارمیکنم؟چگونه تشخیص میدهم که چه مواقعی باید  از کسانی که به آنها خدمت میکنم درخواست راهنمایی کنم و چه مواقعی باید اعتمادی که به من بعنوان یک خدمتگزار مورد اعتماد شده است را  بکار گیرم؟
پاسخ
درگروه وساختارمسئولیت تکراری گرفتن (گرداننده -سخنران-مسئول کمیته-منشی)فایده ای نداردوزمانی که فهمیم کاندیدی لایق ترازمن وجودداردزمانی که خسته شدم وکارایی ندارم یاازبهبودی شخصی فاصله گرفتم وناقص خدمت میکنم من بایدفرصت خدمت رابه دیگران بدهم وخدمت رابنام خوددرNAثبت نکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر2 ، ناظر10
قسمت اول:
تفویض اختیار با توجه به اساسنامه و شرایط موجود در آن به خدمتگزاران اعطا میشود
استفاده از خدمتگزاران مورداعتمادی که دارای ویژگیهای هم چون فروتنی، صداقت و.... میباشد از ایت طریق میتوان مطمین بود که آنها میتوانند بهترین تصمیمات خود را در شرایط خدمتی بگیرند.

قسمت دوم:

در مواردی که صریحا در اساسنامهدر مورد آن چیزی قید نشده
در ارائه گزلرشات شفاف میتوان در خواست راهنمایی خود را مطرح کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حوریا ___Bu ، آریا داریوش
سلام

==در پستهای خدماتی خود در NA چگونه بین پاسخگویی،مسئولیت پذیری و اختیار داشتن تعادل برقرارمی کنم؟
 من در زمانی که یک خدمت را قبول می نمایم باید یادم باشد که هدف من چیست وبرای چه مساله ای اینجا هستم پس پاسخگو هستم و مسئولیت را با کمک دیگر اعضا انجام می دهم واز حدود اختیارات خودم بالاتر نمی روم.
==چگونه تشخیص می دهم که چه مواقعی باید  از کسانی که به آنها خدمت می کنم درخواست راهنمایی کنم و چه مواقعی باید اعتمادی که به من بعنوان یک خدمتگزار مورد اعتماد شده است را  بکار گیرم؟
 من همیشه نیاز به کمک و همفکری گروه ها دارم. تشکیل دهنده این ساختار گروه ها هستند ومن باید از منابع آنها بهترین استفاده را نمایم.
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان