امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1-چه زمانی من بیشتراحساس میکنم که قسمتی از NA تحت این عنوان هستم؟چه اعمالی باعث میشود
1چه زمانی من بیشتراحساس میکنم که قسمتی از NA تحت این عنوان هستم؟چه اعمالی باعث میشود من این احساس را تجربه کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9
هدف این سنت حفظ سادگی ساختارورهبری ان به صورت چرخشی میباشد هرکسی درNAدوازده قدم راانجام ندهددرامان نمباشدواگرگروهی ازسنتهاپیروی نکنددوام نخواهدداشت وپاچیده میشودهیچ یک ازمامالک قسمتی ازNAنیستیم ولی فقط ان راحفظ میکنیم سادگی وخدمت حرف اول واخرانجمن رامیزند.خدمت مشارکت افکارایده بایدساده باشدخدمت هم باعث رشدمامیشودوباعث شادی مامیشودگروهی که همه اعضاان درگیرکارخدماتی باشندجذابتروارومترمیباشدمن هم بایدخدمت بگیرمNAیک انجمن حکومتی نیست یک انجمن روحانی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر10 ، حـمـیـد ، آرین ی ، ناظر9 ، عباس۲۳ ، ناظر2
1چه زمانی من بیشتراحساس میکنم که قسمتی از NA تحت این عنوان هستم؟
چه اعمالی باعث میشود من این احساس را تجربه کنم؟(سنت نهم)
 زمانی که دوتامعتادباهمدیگربهبودی خودرابه مشارکت میگذارند،
ان ای آنجاست، اما ان ای هیچ یک از آن دونفر نیست، بلکه ان ای تحت این عنوان روح مشارکتی است که بین آن دونفر رد وبدل میشود.
پس زمانی که من تجربه ام را به مشارکت میگذارم میتونم بگم قسمتی از ان ای تحت این عنوان هستم، زمانی که دارم به معتاددیگرکمک میکنم و باهاش همدردی میکنم ، زمانی که دست کمک دراز میکنم و یا کمک میگیرم، زمانی که راهنمای دیگرمعتادان میشوم، ....
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، عباس۲۳ ، ناظر2 ، حـمـیـد
هنگامی که در خدمت هستم
هنگامی عشقی دریافت میکنم
زمانی که بهعضودیگری میگویم باز همدر جلسات شرکت کند چون برایت کار خواهد کرد
زمانهایی که تازه واردی عنوان میکندکه معتادان گمنام جایی است که مدتها بدنبالش بود
و.....
پاسخ
 سپاس شده توسط عباس۲۳ ، ناظر2 ، حـمـیـد ، آریا داریوش
سلام

-چه زمانی من بیشتراحساس می کنم که قسمتی از NA تحت این عنوان هستم؟زمانی که همدردی می کنم وهمراه می شوم با گروه واعضاء
-چه اعمالی باعث می شود من این احساس را تجربه کنم؟ سنت سوم من جزوی از این انجمن هستم.زمانی که در گروه یک خدمت را به من واگذار می کنند یا در یک کمیته یک حرکت را به من واگذار می کنند.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، آریا داریوش
سلام

احترام و حفظ گمنامی بیشترین زمان برایم احساس وصل بودن می دهد. حال که در کل من خود را جزوی از انجمن میدانم وخود را جدا نمی دانم...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، آریا داریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان