امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16-روح خدمت راچگونه توصیف میکنم؟پذیرفتن این روح درتمام امورزندگی به چه معنی است؟
-روح خدمت راچگونه توصیف میکنم؟پذیرفتن این روح درتمام امورزندگی به چه معنی است؟
پاسخ
انجام كاري الهي براي هدفي الهي كه در هر صورت باعث رشد هست... انجام عشقي وصف ناپذير براي دنيا بدون چشمداشت ... راهي براي
انجام خواست خدا و بازي كردن در نقش الهي
روح خدمت يك حس سپاسگزاري.تعهد وفاداري.به انجمن نيروي برتر است.روحي كه از جنس عشق بدون مرز است.انگيزه روحاني است.خدمت
به كساني كه هر تفكري.نژادي. مذهبي.سفيد.سياه. زن مرد.داشته باشن.فقط عشق ميتواند اين كار با ارزش.انساني را انجام بدهد.و در مقابل اين
خدمت پاسخگو باشد....همين روح خدمت. فرا تر ميرود.در زندگي احترام به خواسته هاي ديگران.مسوليت زندگي.احترام به.قوانين اجتماع. مسوليت
پذيري در كار. مسوليت پذيري.پاسخگوي در كارهاي خدماتي. اين نشان از پذيرش تسليم است. پاسخگوي.گمنامي تسليم.فروتني اصل روحاني
در سنت نه است.كه مرا از خودمحور و تك روي دور ميكند..هميشه سعي ميكنم كارها را گروهي و با مشورت انجام بدم
ب) وقتي اين روح رو ميپذيرم متوجه ميشوم نجات يافتنمازاونجهنم لعنتي بي علت نبوده و براي انجام كاري زنده ام ، نقشي دارم در دنيا كه
ميبايست انجام دهم تا بگونه اي شكرگزار اين نجات يافتن باشم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر11 ، آریا داریوش
سلام
- روح خدمت راچگونه توصیف میکنم؟نجات جان یک معتاد که با رساندن پیام امید و زندگی بدون مصرف مواد مخدر تعریف می گردد.هدفی والا برای نجات جان انسان ها بدون توقع...
-پذیرفتن این روح درتمام امورزندگی به چه معنی است؟ این که من در همه عرصه های زندگی به فکر دیگران باشم واز روح بلند انسنی برای کمک ونیت خیر استفاده نمایم ماهیت کلی روح انسان بزرگواری است ونیرویی برتر را در خود جای داده است.
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان